Calpeda4703 Drainage-fecal pump Calpeda GMV4 65-80A
sku: Calpeda4703
Reference price
331 252 UAH
Manufacturer: Calpeda
Voltage: 380 V
Pump type: Drainage and fecal pumps
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Reviews (0)
| sku | Calpeda4703 |
| Series | Calpeda |
| Manufacturer | Calpeda |
| Voltage | 380 V |
| Power | 4,6 kW |
| max_napor | 12,8 |
| Mass | 79 kg |
| Nipple diameter | 3 inch |
| Maximum temperature of the pumped liquid | +40 °С |
| Height | 722 mm |
| Pump type | Drainage and fecal pumps |
This page contains information about
Drainage-fecal pump Calpeda GMV4 65-80A ( Calpeda4703 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for Calpeda4703, series Calpeda from manufacturer Calpeda
.
Buy Calpeda4703
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
Calpeda4703 only high quality at affordable prices. Guarantee.
Calpeda4703