SUN-6K-SG05LP1-EU Hybrid inverter 6 kW 1-ф/220
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| Brand | Deye |
| Series | SUN |
| SKU | SUN-6K-SG05LP1-EU |
| Type | hybrid_inverter |
| Power | 6.0 kW |
| Power supply | 1x220 |
| Battery Voltage | 48 V |
| Battery Voltage Range | 40-60 V |
| Max Charge Current | 135 A |
| Charger Type | Self-adaptation to BMS |
| Nominal DC Voltage | 370 V |
| Max DC Voltage | 500 V |
| MPPT Voltage Range | 150-425 V |
| Output Voltage Range | 220/380 V |
| Efficiency | 97.6 % |
| Dimensions | 330x580x232 mm |
| Weight | 24.0 kg |
| AC Startup Voltage | 125 V |
| AC Input Voltage Range | 220-230 V |
| Frequency Range | 50/60 Hz |
Documentation. Hybrid inverter 6 kW 1-ф/220 ( SUN-6K-SG05LP1-EU )
Product Reviews
2Віталій Д.
Купив цей інвертор Deye 6 кВт на дачу. Тепер світло не страшне, коли вимикають. Зразу видно, що річ добротна. Працює тихенько, що не може не радувати. Всі показники на екрані добре видно, все зрозуміло. Акум на 48В тримає, як треба. Норм апарат)
Олександр К.
Поставив собі цей гібридник Deye SUN-6K-SG05LP1-EU. Що сказати, 6 кВт однофазний, для дому якраз. Особливо сподобався діапазон MPPT 150-425В, з моїми панелями зістикувався без проблем. Ефективність 97.6% теж тішить. Батареї на 48В підключились нормально, зарядний струм 135А, це досить потужно. Корпус IP65, можна не переживати за встановлення надворі. З комунікацією RS485/CAN теж все ОК. Вага 24 кг, габарити 330x580x232 мм - враховуйте при монтажі. Загалом, для резервного живлення чи невеликої сонячної станції - те, що треба.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR SUN-6K-SG05LP1-EU GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Brand | Deye | Deye | Deye | Deye | Deye |
| Series | SUN | SUN | SUN | SUN | SUN |
| Power supply | 1x220 | 1x220 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Power, kW | 10.0 | 12.0 | 14.0 | 15.0 | 16.0 |
| Battery Voltage, V | 48 | 48 | 48 | 48 | 48 |
| Max Charge Current, A | 210 | 240 | 260 | 280 | 300 |