HMIST6500 Schneider Electric HMIST6500 — ST6 10" TFT touchscreen, 1024×600px, 16M colors. 2×Ethernet, RS232C, RS485, 2×USB 2.0. Modbus, Uni-TE protocols. 24V DC, 12.6W.
sku: HMIST6500
Є в наявності
41 442 UAH
brand: Schneider Electric
Series: ST6
Panel type: Сенсорний резистивний
Diagonal: 10 inch
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Reviews (0)
| brand | Schneider Electric |
| Series | ST6 |
| sku | HMIST6500 |
| Panel type | Сенсорний резистивний |
| Matrix type | TFT LCD |
| Diagonal | 10 inch |
| Chroma | 16 млн кольорів |
| Width | 1024 mm |
| Height | 600 mm |
| number of ports | 2 |
| Interface | RS232C (COM1), RS485 (COM2, RJ45), 2×Ethernet 10/100BASE |
| Protocol | Modbus, Uni-TE, Schneider Electric, Mitsubishi, Omron, Rockwell, Siemens |
| USB port | USB 2.0 Type A, USB 2.0 Micro-B |
| Additional | 24V DC ±20%, 12.6W, ARM Cortex-A8 800MHz, 1GB, VxWorks. Harmony ST6 |
| Color rendering | Чорний |
SIMILAR HMIST6500 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Delta Electronics | Delta Electronics | Delta Electronics | Schneider Electric | Schneider Electric |
| Series | DOPB | DOPB | DOPB | ET6 | ET6 |
| Panel type | графическая | графическая | графическая | Сенсорний резистивний | Сенсорний резистивний |
| Diagonal, inch | 10 | 10 | 10 | 7 | 7 |
This page contains information about
Schneider Electric HMIST6500 — ST6 10" TFT touchscreen, 1024×600px, 16M colors. 2×Ethernet, RS232C, RS485, 2×USB 2.0. Modbus, Uni-TE protocols. 24V DC, 12.6W. ( HMIST6500 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for HMIST6500, series ST6 from manufacturer Schneider Electric
.
Buy HMIST6500
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
HMIST6500 only high quality at affordable prices. Guarantee.
HMIST6500