HMIET6500 Schneider Electric HMIET6500 — ET6 10" TFT operator panel, 1024×600px, 16M colors. RS232C, RS422/RS485, Ethernet 10/100, USB 2.0. Modbus, Uni-TE protocols. 24V DC.
sku: HMIET6500
Є в наявності
26 113 UAH
brand: Schneider Electric
Series: ET6
Panel type: Сенсорний резистивний
Diagonal: 10 inch
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Reviews (0)
| brand | Schneider Electric |
| Series | ET6 |
| sku | HMIET6500 |
| Panel type | Сенсорний резистивний |
| Matrix type | TFT LCD |
| Diagonal | 10 inch |
| Chroma | 16 млн кольорів |
| Width | 1024 mm |
| Height | 600 mm |
| number of ports | 2 |
| Interface | RS232C (COM1), RS422/RS485 (COM2), Ethernet 10/100BASE |
| Protocol | Modbus, Uni-TE |
| USB port | USB 2.0 Type A, USB 2.0 Micro-B |
| Additional | 24V DC ±20%, ARM Cortex-A8 800MHz, VxWorks, Vijeo Designer Basic |
| Color rendering | Чорний |
SIMILAR HMIET6500 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Delta Electronics | Delta Electronics | Delta Electronics | Schneider Electric | Schneider Electric |
| Series | DOPB | DOPB | DOPB | ET6 | ET6 |
| Panel type | графическая | графическая | графическая | Сенсорний резистивний | Сенсорний резистивний |
| Diagonal, inch | 10 | 10 | 10 | 7 | 7 |
This page contains information about
Schneider Electric HMIET6500 — ET6 10" TFT operator panel, 1024×600px, 16M colors. RS232C, RS422/RS485, Ethernet 10/100, USB 2.0. Modbus, Uni-TE protocols. 24V DC. ( HMIET6500 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for HMIET6500, series ET6 from manufacturer Schneider Electric
.
Buy HMIET6500
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
HMIET6500 only high quality at affordable prices. Guarantee.
HMIET6500