kr-15-sl Industrial robot KUKA: KR 15 SL
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Reviews (2)
| Brand | KUKA |
| sku | kr-15-sl |
| Payload | 10kg |
| Position repeatability stability | ±0.03mm |
| Weight | 53kg |
| Radius | 1101mm |
| Robot Type | 6axis |
| Number of steered axes | 6 |
| mounting | Пол, Потолок |
Product Reviews
2Ігор К. (інженер-робототехнік)
Взяли KUKA KR 15 SL собі на ділянку. Потрібен був робот, щоб міг працювати з невеликими деталями, але з хорошою точністю. 6 осей – це само собою зрозуміло для більшості задач, а от повторюваність в ±0.03мм – це дійсно показник. Для нас 10кг вантажопідйомності вистачає з головою, а радіус 1101мм дозволяє без проблем охопити потрібну зону. Зручно, що можна кріпити його і до підлоги, і до стелі, ми в себе на стелю поставили, так місце економиться. З KUKA вже не перший рік маємо справу, завжди все чітко. Налаштування пройшло нормально, наш програміст за тиждень все відкатав. З продуктивністю тепер значно краще.
Вадим, інженер-робототехнік
нашій дільниці потрібен був малий робот, щоб працював точно і швидко. взяли KUKA KR 15 SL, і скажу, що не прогадали. шість осей, вантажопідйомність 10кг - якраз те, що треба для подачі деталей на верстат. виліт 1101мм теж норм, дістає куди треба. а повторюваність в 0.03мм це просто топчик, бездоганно. кріпили на підлогу, але бачив, що можна і на стелю. KUKA завжди KUKA, надійність на першому місці. дуже хороший агрегат
To leave a review, please, log in.
SIMILAR kr-15-sl GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Brand | KUKA | KUKA | KUKA | KUKA | KUKA |
| Series | |||||
| Robot Type | 6axis | 6axis | 6axis | 6axis | 6axis |