kr-120-r2700-extra-ha Industrial robot KUKA: KR 120 R2700 EXTRA HA
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Reviews (2)
| Brand | KUKA |
| sku | kr-120-r2700-extra-ha |
| Payload | 10kg |
| Position repeatability stability | ±0.03mm |
| Weight | 53kg |
| Radius | 1101mm |
| Robot Type | 6axis |
| Number of steered axes | 6 |
| mounting | Пол, Потолок |
Product Reviews
2Інна П.
Взяли цього робота для пакування на виробництво. Довго думали, але все-таки зупинились на KUKA, бо чули про їхню надійність. 6 осей, 1101 мм дотягується куди треба, і головне, що він досить компактний, всього 53 кг. З монтуванням теж проблем не було, хотіли на стелю, але вирішили поки на підлогу поставити. Продуктивність виросла відчутно, мінімум браку тепер.
Олег К.
Цей KUKA KR 120 R2700 Extra Ha просто звір. Для зварювальних робіт з дрібними деталями, де потрібна надзвичайна точність. 6 осей і повторюваність ±0.03 мм, це наш рятівник. Вписався в цех без проблем, ставили на підлогу. Навантаження в 10 кг для наших задач більш ніж достатньо. З KUKA завжди впевнений, що отримаєш якість. Німецька інженерія, все чітко.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR kr-120-r2700-extra-ha GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Brand | KUKA | KUKA | KUKA | KUKA | KUKA |
| Series | |||||
| Robot Type | 6axis | 6axis | 6axis | 6axis | 6axis |