6SE6440-2AD25-5CA1 Преобразователь частоты MicroMaster 440 5.5кВт 3-ф/380
Способы доставки и оплата
Новой Почтой до отделения или курьером по адресу
Безналичная оплата
Сервис и Гарантия
- Гарантия 24 месяца
- Возврат товара в течение 14 дней
- Официальный Сервисный центр
Техническая поддержка
- Помощь в настройке и подборе
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документация
- Отзывы (3)
| Бренд | Siemens |
| Серия | MicroMaster 440 |
| SKU | 6SE6440-2AD25-5CA1 |
| Основная Мощность | 5.5 кВт |
| Питание на входе | 3x380 В |
| Число фаз/напряжение на выходе | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Ток номинальный | 13.2 A |
| ЕМС фильтр | + |
| Встроенный регулятор | ПИД |
| Скалярный режим управления | + |
| Векторный режим управления без энкодера | + |
| Линейный закон управления U/f | + |
| Квадратичный закон управления U/f2 | + |
| Максимальное число фиксированных скоростей | 0 |
| Число дискретных входов | 0 |
| Число дискретных(транзисторных) выходов | 0 |
| Гибридное питание (AC/DC-Солнце) | Ні |
| Удалённое управление | Ні |
Документация. Преобразователь частоты MicroMaster 440 5.5кВт 3-ф/380 ( 6SE6440-2AD25-5CA1 )
Отзывы о товаре
3Ірина К.
Замовляли Siemens MicroMaster 440 5.5кВт для модернізації виробничої лінії. Вибрали Siemens через надійність бренду, знаємо їхню репутацію. Менеджер chastotnik.ua швидко оформив замовлення, надав всі необхідні документи та рахунок. Відвантажили оперативно, Новою Поштою прийшло вчасно. Важливо, що була гарантія 24 місяці. Співпрацею задоволені.
Віталій В.
купили сіменс 5.5 кВт для нашого деревообробного верстата, щоб був плавний пуск і обороти можна було регулювати. раніше движок при старті смикався, а тепер як по маслу. шуму менше, працює спокійно. ну і що сіменс, то сподіваюсь надійність буде хороша, бо верстат дорогезний. поки все супер)
Олексій С.
Поставили цей частотник Siemens MicroMaster 440 на компресор, що живить пневмолінію в цеху. Думав, буде морока з налаштуванням, але з його векторним керуванням та ПІД-регулятором двигун 5.5 кВт завівся ідеально. Навіть при перевантаженнях 150% відпрацьовує без нарікань, тримає тиск стабільно. ЕМС-фільтр теж не зайвий, перешкод немає. Siemens є Siemens, тут без сюрпризів, надійна німецька техніка, яка не підводить роками.
Чтобы оставить отзыв, пожалуйста, войдите в систему.
ПОДОБНЫЕ 6SE6440-2AD25-5CA1 ТОВАРЫ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серия | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Питание на входе, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Ток номинальный, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Степень защиты по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гибридное питание (AC/DC-Солнце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Удалённое управление | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |