ACS880-01-038A-3 Преобразователь частоты ACS880 18.5кВт 3-ф/380
Есть в наличии
sku: ACS880-01-038A-3
Клікніть для збільшення
ABB
Есть в наличии
Бренд: ABB
Серия: ACS880
Питание на входе: 3x380 В
Ток номинальный: 38 A
Степень защиты по IP: 21
Гибридное питание (AC/DC-Солнце): Ні
Удалённое управление: Да
  • Документация
  • Отзывы (1)
Серия ACS880
SKU ACS880-01-038A-3
Основная Мощность Частотные преобразователи 18.5 кВт
Питание на входе 3x380 В
Mmax (1 min) 150 %
Ток номинальный 38 A
Максимальная выходная частота 500 Гц
Вес изделия 15 кг
Степень защиты по IP IP21
ЕМС фильтр +
Высота 570 мм
Ширина 203 мм
Глубина 261 мм
Тормозной модуль +
Встроенный ПЛК Нет
Встроенный регулятор ПИД
Скалярный режим управления +
Векторный режим управления без энкодера +
Документация. Преобразователь частоты ACS880 18.5кВт 3-ф/380 ( ACS880-01-038A-3 )
Отзывы о товаре
1
Олег Мельник
Давно працюємо з обладнанням АББ, і цей частотник ACS880 не став винятком. Для двигуна на 18.5кВт це справжній роботяга. ПІД-регулятор тут є, що для наших технологічних процесів дуже важливо. Встановлювали його в шафу, габарити 203x570x261 мм цілком підійшли, місця не багато зайняв. Вбудований ЕМС фільтр допоміг зекономити час на монтаж. Щодо комунікацій — у нас є різні протоколи, але з цим ПЧ завжди знайдеться рішення, є купа опцій, ми використовуємо Modbus, працює стабільно. Векторне керування дає чіткий і плавний старт двигуна, що добре для механіки. Відчувається, що це якісний і надійний апарат.