131B8907 Преобразователь частоты VLT FC202 AQUA 2.2кВт 3-ф/380
Способы доставки и оплата
Новой Почтой до отделения или курьером по адресу
Безналичная оплата
Сервис и Гарантия
- Гарантия 24 месяца
- Возврат товара в течение 14 дней
- Официальный Сервисный центр
Техническая поддержка
- Помощь в настройке и подборе
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документация
- Отзывы (2)
| Бренд | Danfoss |
| Серия | VLT FC202 AQUA |
| SKU | 131B8907 |
| Основная Мощность | 2.2 кВт |
| Питание на входе | 3x380 В |
| Число фаз/напряжение на выходе | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Ток номинальный | 5.6 A |
| Максимальная выходная частота | 1000 Гц |
| Вес изделия | 4.9 кг |
| Степень защиты по IP | IP20 |
| ЕМС фильтр | + |
| Высота | 246 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Глубина | 205 мм |
| Тормозной модуль | Есть |
| Встроенный ПЛК | Есть |
| Встроенный регулятор | ПИД |
| Скалярный режим управления | + |
| Векторный режим управления без энкодера | + |
Документация. Преобразователь частоты VLT FC202 AQUA 2.2кВт 3-ф/380 ( 131B8907 )
Отзывы о товаре
2Олексій Іванович
Брав цей перетворювач для насоса на своє виробництво. Раніше насос включався різко, були гідроудари, і електрика скакала. З цим Данфосом проблема зникла. Тепер движок запускається плавно, без ривків, і напруга в мережі тримається нормально. Кажуть, що ще й електроенергію економить, але поки не рахував. працює тихенько) Задоволений, що вибрав його, хоч і дорожчий за деякі аналоги.
Андрій Семененко
Поставили цей частотник Danfoss VLT FC202 AQUA на насосну станцію, замість старого. На 2.2кВт модель. Що скажу – працює як годинник. Особливо порадував вбудований ПІД-регулятор, для підтримки тиску в системі те, що треба. Зручно, що є вбудований гальмівний модуль, не треба нічого додатково докупати. Інтегрували його в нашу SCADA через RS485 без проблем. Функціонал для водяних систем дуже продуманий, недарма він AQUA серії. Стабільна робота, немає ніяких перепадів, насос тепер запускається дуже плавно.
Чтобы оставить отзыв, пожалуйста, войдите в систему.
ПОДОБНЫЕ 131B8907 ТОВАРЫ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серия | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Питание на входе, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Ток номинальный, A | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| Степень защиты по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гибридное питание (AC/DC-Солнце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Удалённое управление | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |