ACS480-04-03A4-4 Преобразователь частоты ACS480 1.1кВт 3-ф/380
Способы доставки и оплата
Новой Почтой до отделения или курьером по адресу
Безналичная оплата
Сервис и Гарантия
- Гарантия 24 месяца
- Возврат товара в течение 14 дней
- Официальный Сервисный центр
Техническая поддержка
- Помощь в настройке и подборе
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документация
- Отзывы (2)
| Бренд | ABB |
| Серия | ACS480 |
| SKU | ACS480-04-03A4-4 |
| Основная Мощность | 1.1 кВт |
| Питание на входе | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Ток номинальный | 3.1 A |
| Степень защиты по IP | IPIP |
| ЕМС фильтр | + |
| Высота | 223 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Глубина | 207.1 мм |
| Скалярный режим управления | + |
| Векторный режим управления без энкодера | + |
| Линейный закон управления U/f | + |
| Квадратичный закон управления U/f2 | + |
| Гибридное питание (AC/DC-Солнце) | Ні |
| Удалённое управление | Ні |
Документация. Преобразователь частоты ACS480 1.1кВт 3-ф/380 ( ACS480-04-03A4-4 )
Отзывы о товаре
2Олег С.
Для нового проекту замовляли цей перетворювач частоти ABB. Завжди беремо АББ, бо це перевірений бренд, хоч і дорожчий. Для нас головне – щоб обладнання було якісним і працювало стабільно. Щодо магазину, відвантажили оперативно, всі документи були в порядку. Менеджери допомогли з консультацією, бо потрібно було уточнити деякі моменти по сумісності. В цілому, все ок)
Іван П.
Ставимо ABB ACS480 вже не перший раз, і цей 1.1кВт частотник на 380В не розчарував. Важливий плюс – ємний фільтр ЕМС, що для наших умов з нестабільною мережею дуже добре. Габарити 73х223х207.1 мм дозволили легко вписати його у існуючу шафу. Працює з двигуном на 3.1А номіналом без проблем. Функція векторного керування без датчика положення дає добрий контроль на малих обертах, що критично для нашого обладнання. З ABB завжди впевнений, що отримаєш надійне рішення.
Чтобы оставить отзыв, пожалуйста, войдите в систему.
ПОДОБНЫЕ ACS480-04-03A4-4 ТОВАРЫ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серия | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Питание на входе, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Ток номинальный, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Степень защиты по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гибридное питание (AC/DC-Солнце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Удалённое управление | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |