DX100-4T2200Q Преобразователь частоты DX100 220.0кВт 3x380
Способы доставки и оплата
Новой Почтой до отделения или курьером по адресу
Безналичная оплата
Сервис и Гарантия
- Гарантия 24 месяца
- Возврат товара в течение 14 дней
- Официальный Сервисный центр
Техническая поддержка
- Помощь в настройке и подборе
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документация
- Отзывы (2)
| Бренд | Simphoenix |
| Серия | DX100 |
| SKU | DX100-4T2200Q |
| Основная Мощность | 220.0 кВт |
| Питание на входе | 3x380 В |
| Число фаз/напряжение на выходе | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 180 % |
| Ток номинальный | 420 A |
| Максимальная выходная частота | 0.00-1000.00Hz Гц |
| Степень защиты по IP | IP20 |
| ЕМС фильтр | + |
| Скалярный режим управления | + |
| Векторный режим управления без энкодера | + |
| Линейный закон управления U/f | + |
| Квадратичный закон управления U/f2 | + |
| Число дискретных входов | 6 |
| Число/тип аналоговых выходов | 2 channels 0~10V |
| Число дискретных(транзисторных) выходов | 2 |
| Протокол ModBus RTU | + |
| Гибридное питание (AC/DC-Солнце) | Ні |
Документация. Преобразователь частоты DX100 220.0кВт 3x380 ( DX100-4T2200Q )
Отзывы о товаре
2Олег Дмитрович
купували Simphoenix DX100 на 220 кіловат для конвеєра на виробництві. вже декілька місяців крутить, без нарікань. з нашими 380 В працює норм. брали такий потужний, бо навантаження бувають значні. не переплачували за бренд, але якість пристрою на ділі виявилась високою для своєї ціни. для великих двигунів як раз. поки всім задоволені
Сергій Петрович
Ставили цей частотник Simphoenix DX100 на 220 кВт для нашого компресора. Працює з трифазною мережею 380 В. Що сподобалось, є вбудований ЕМС-фільтр, це для нас важливо, бо чутливе обладнання в цеху. По керуванню, є скалярний і векторний без енкодера режими, це дає гнучкість. Інтегрували його по Modbus RTU до нашої системи АСУ ТП, все без проблем підхопилось. Західних дискретних входів 6 штук вистачило з головою, аналогових виходів 2, цифрові виходи теж 2. Максимальна частота до 1000 Гц теж запас хороший, хоча на компресорі таке не треба. Поки політ нормальний, потужність видає стабільно.
Чтобы оставить отзыв, пожалуйста, войдите в систему.
ПОДОБНЫЕ DX100-4T2200Q ТОВАРЫ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серия | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Питание на входе, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Ток номинальный, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Степень защиты по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гибридное питание (AC/DC-Солнце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Удалённое управление | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |