6SE6440-2AD27-5CA1 Преобразователь частоты MicroMaster 440 7.5кВт 3-ф/380
Способы доставки и оплата
Новой Почтой до отделения или курьером по адресу
Безналичная оплата
Сервис и Гарантия
- Гарантия 24 месяца
- Возврат товара в течение 14 дней
- Официальный Сервисный центр
Техническая поддержка
- Помощь в настройке и подборе
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документация
- Отзывы (2)
| Бренд | Siemens |
| Серия | MicroMaster 440 |
| SKU | 6SE6440-2AD27-5CA1 |
| Основная Мощность | 7.5 кВт |
| Питание на входе | 3x380 В |
| Число фаз/напряжение на выходе | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Ток номинальный | 18.4 A |
| ЕМС фильтр | + |
| Встроенный регулятор | ПИД |
| Скалярный режим управления | + |
| Векторный режим управления без энкодера | + |
| Линейный закон управления U/f | + |
| Квадратичный закон управления U/f2 | + |
| Максимальное число фиксированных скоростей | 0 |
| Число дискретных входов | 0 |
| Число дискретных(транзисторных) выходов | 0 |
| Гибридное питание (AC/DC-Солнце) | Ні |
| Удалённое управление | Ні |
Документация. Преобразователь частоты MicroMaster 440 7.5кВт 3-ф/380 ( 6SE6440-2AD27-5CA1 )
Отзывы о товаре
2Петро В.
Купили цей перетворювач Siemens 7.5кВт для нашого деревообробного верстата. Річ дорога, але потрібна була надійність. Верстат тепер запускається без ривків, плавно, і менше навантаження на мережу. Відчувається, що це Siemens, зроблено солідно. Працює стабільно, не перегрівається. Для нас, як для невеликого виробництва, головне, щоб техніка працювала і не створювала проблем. Цей частотник свою функцію виконує на всі 100)
Олександр К.
Взяли цей частотник Siemens MicroMaster 440 на 7.5 кВт для модернізації конвеєрної лінії. Раніше стояли старі пускачі, а тепер з цим 'німцем' маємо зовсім інший рівень керування. Сподобалось, що є векторне керування, що для нас важливо, бо треба точний контроль швидкості двигуна. І вбудований ЕМС-фільтр - це великий плюс, не треба було морочитися з додатковим монтажем. Налаштували ПІД-регулятор для підтримки постійної швидкості під навантаженням, працює як годинник. З Siemens завжди впевнений в надійності, ще жодного разу не підводили.
Чтобы оставить отзыв, пожалуйста, войдите в систему.
ПОДОБНЫЕ 6SE6440-2AD27-5CA1 ТОВАРЫ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серия | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Питание на входе, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Ток номинальный, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Степень защиты по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гибридное питание (AC/DC-Солнце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Удалённое управление | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |