ATV310HU55N4E Преобразователь частоты Altivar 310 5.5кВт 3-ф/380
Способы доставки и оплата
Новой Почтой до отделения или курьером по адресу
Безналичная оплата
Сервис и Гарантия
- Гарантия 24 месяца
- Возврат товара в течение 14 дней
- Официальный Сервисный центр
Техническая поддержка
- Помощь в настройке и подборе
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документация
- Отзывы (2)
| Бренд | Schneider Electric |
| Серия | Altivar 310 |
| SKU | ATV310HU55N4E |
| Основная Мощность | 5.5 кВт |
| Питание на входе | 3x380 В |
| Число фаз/напряжение на выходе | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Ток номинальный | 12.6 A |
| Максимальная выходная частота | 400 Гц |
| Степень защиты по IP | IP20 |
| ЕМС фильтр | - |
| Высота | 184 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Глубина | 151 мм |
| Тормозной модуль | Есть |
| Встроенный ПЛК | Нет |
| Встроенный регулятор | ПИД |
| Скалярный режим управления | + |
| Векторный режим управления без энкодера | + |
| Векторный режим управления с энкодером | - |
Документация. Преобразователь частоты Altivar 310 5.5кВт 3-ф/380 ( ATV310HU55N4E )
Отзывы о товаре
2Олег К.
Ставив цей Шнайдер на змішувач, 5.5 кВт. Збірка норм, клеми зручні. Підключення 3 фази, все стало як треба. IP20, фільтр є. Працює тихо, без питань. Частенько Altivar бачу на об'єктах, завжди надійно. Хоч і дорожчий трохи, але за якість треба платити.)
Володимир П.
На нашому виробництві Altivar від Schneider Electric стоять вже давно, ще з початку 2000-х. Цей новий 5.5кВт частотник брав для модернізації конвеєрної лінії. Вже з коробки зрозуміло, що це якісна річ. Налаштування не викликало проблем, інтерфейс звичний для тих, хто працює з цим брендом. Всі необхідні параметри для точного керування швидкістю конвеєра виставив без особливих зусиль. Двигун працює рівно, без ривків, що дуже важливо для транспортування крихких матеріалів. Надійність для нас ключовий фактор, і Schneider тут ніколи не підводить. Можна бути впевненим, що апарат пропрацює багато років.
Чтобы оставить отзыв, пожалуйста, войдите в систему.
ПОДОБНЫЕ ATV310HU55N4E ТОВАРЫ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Veichi |
| Серия | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | AC10 |
| Питание на входе, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Ток номинальный, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 3 |
| Степень защиты по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гибридное питание (AC/DC-Солнце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Удалённое управление | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |