FR-A740-00620-EC Преобразователь частоты FR-A 22.0кВт 3-ф/380
Способы доставки и оплата
Новой Почтой до отделения или курьером по адресу
Безналичная оплата
Сервис и Гарантия
- Гарантия 24 месяца
- Возврат товара в течение 14 дней
- Официальный Сервисный центр
Техническая поддержка
- Помощь в настройке и подборе
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документация
- Отзывы (2)
| Бренд | Mitsubishi Electric |
| Серия | FR-A |
| SKU | FR-A740-00620-EC |
| Основная Мощность | 22.0 кВт |
| Питание на входе | 3x380 В |
| Число фаз/напряжение на выходе | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Ток номинальный | 44 A |
| Максимальная выходная частота | 120 Гц |
| Степень защиты по IP | IP20 |
| ЕМС фильтр | + |
| Тормозной модуль | Опция |
| Встроенный ПЛК | Есть |
| Встроенный регулятор | ПИД |
| Скалярный режим управления | + |
| Векторный режим управления без энкодера | + |
| Векторный режим управления с энкодером | Опция |
| Линейный закон управления U/f | + |
| Квадратичный закон управления U/f2 | - |
| Сьемная панель | FR-DU07 |
Документация. Преобразователь частоты FR-A 22.0кВт 3-ф/380 ( FR-A740-00620-EC )
Отзывы о товаре
2Вікторія Кулик
Замовляли Mitsubishi Electric FR-A 22 кВт для нового цеху. Це серйозне обладнання, тож шукали надійного постачальника. Менеджери Chastotnik.ua оперативно опрацювали заявку, надали всі необхідні документи для безготівкового розрахунку. Відвантажили теж досить швидко. Бренд Міцубісі, він сам за себе говорить, якість перевірена. Для великих об'єктів такий сервіс важливий. Все отримали в цілості, працюємо.
Олег Іваненко
для модернізації лінії на виробництві взяли цей частотник Mitsubishi FR-A 22кВт. Потужність якраз підійшла. Раніше стояли старі ПЧ, а тут і векторне керування без енкодера, і скалярний режим є, ПІД-регулятор вбудований, що для нас критично. Вбудований ПЛК дозволив оптимізувати частину логіки без додаткового контролера. По входах/виходах теж все норм - 12 дискретних і 3 аналогових дають багато можливостей для підключення датчиків. Виходи також з запасом - 5 дискретних, 2 аналогових, 2 релейних. Є РС485, а при потребі можна поставити CANopen. Якість Mitsubishi, звісно, на висоті, вже багато років працюємо з їхнім обладнанням і воно себе завжди виправдовує. Наявність ЕМС-фільтру теж плюс)
Чтобы оставить отзыв, пожалуйста, войдите в систему.
ПОДОБНЫЕ FR-A740-00620-EC ТОВАРЫ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Schneider Electric | Veichi |
| Серия | ic2 | VFD-EL | GD10 | Altivar 310 | AC10 |
| Питание на входе, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Ток номинальный, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.5 | 3 |
| Степень защиты по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гибридное питание (AC/DC-Солнце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Удалённое управление | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |