131N0214 Преобразователь частоты FC-101 55.0кВт 3-ф/380
Способы доставки и оплата
Новой Почтой до отделения или курьером по адресу
Безналичная оплата
Сервис и Гарантия
- Гарантия 24 месяца
- Возврат товара в течение 14 дней
- Официальный Сервисный центр
Техническая поддержка
- Помощь в настройке и подборе
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документация
- Отзывы (2)
| Бренд | Danfoss |
| Серия | FC-101 |
| SKU | 131N0214 |
| SKU розширений | FC-101P55KT4E5AH3XAXXXXSXXXXAXBXCXXXXDX |
| Основная Мощность | 55.0 кВт |
| Питание на входе | 3x380 В |
| Число фаз/напряжение на выходе | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Ток номинальный | 106 A |
| Степень защиты по IP | IPIP |
| ЕМС фильтр | + |
| Скалярный режим управления | + |
| Векторный режим управления без энкодера | + |
| Линейный закон управления U/f | + |
| Квадратичный закон управления U/f2 | + |
| Гибридное питание (AC/DC-Солнце) | Ні |
| Удалённое управление | Ні |
Документация. Преобразователь частоты FC-101 55.0кВт 3-ф/380 ( 131N0214 )
Отзывы о товаре
2Сергій К.
Купили цей частотник Danfoss FC-101 55 кВт для нашого великого компресора. Довго вибирали, але по рекомендаціях зупинились на Danfoss, бо вони відомі своєю надійністю. Встановили швидко, електрики все підключили без проблем. двигун тепер запускається дуже плавно, без ривків, і працює тихо. Загалом, задоволені покупкою. Таке обладнання береш раз і надовго. Дякую магазину за оперативність
Олег Р.
Працюю з Danfoss не перший рік, тому коли став вибір частотника на 55 кВт для нашої нової вентиляційної системи, зупинились на FC-101. Ця серія VLT HVAC Drive дійсно підходить для таких задач. Що одразу сподобалось - є ЕМС-фільтр вбудований, не треба додатково щось городить. По керуванню, для вентиляторів скалярний режим з U/f законом працює добре, але і векторний без енкодера дає хорошу динаміку, якщо десь потрібно точніше підтримувати потік. Максимальний пусковий момент в 150% дозволив легко запустити навіть пристойно навантажений двигун. Надійний апарат, як і очікував від Danfoss.
Чтобы оставить отзыв, пожалуйста, войдите в систему.
ПОДОБНЫЕ 131N0214 ТОВАРЫ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серия | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Питание на входе, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Ток номинальный, A | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| Степень защиты по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гибридное питание (AC/DC-Солнце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Удалённое управление | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |