131B4215 Преобразователь частоты FC-102 4.0кВт 3-ф/380
Способы доставки и оплата
Новой Почтой до отделения или курьером по адресу
Безналичная оплата
Сервис и Гарантия
- Гарантия 24 месяца
- Возврат товара в течение 14 дней
- Официальный Сервисный центр
Техническая поддержка
- Помощь в настройке и подборе
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документация
- Отзывы (2)
| Бренд | Danfoss |
| Серия | FC-102 |
| SKU | 131B4215 |
| SKU розширений | FC-102P4K0T4E20H2XGXXXXSXXXXAXBXCXXXXDX |
| Основная Мощность | 4.0 кВт |
| Питание на входе | 3x380 В |
| Число фаз/напряжение на выходе | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Ток номинальный | 10 A |
| Степень защиты по IP | IPIP |
| ЕМС фильтр | + |
| Высота | 90 мм |
| Ширина | 268 мм |
| Глубина | 205 мм |
| Скалярный режим управления | + |
| Векторный режим управления без энкодера | + |
| Линейный закон управления U/f | + |
| Квадратичный закон управления U/f2 | + |
| Гибридное питание (AC/DC-Солнце) | Ні |
| Удалённое управление | Ні |
Документация. Преобразователь частоты FC-102 4.0кВт 3-ф/380 ( 131B4215 )
Отзывы о товаре
2Сергій П.
Поставив Danfoss FC-102 4кВт на насосній, треба було плавно розганяти щоб гідроударів не було) З цим частотником тепер все ок. Розміри невеликі 268х90х205мм, вліз в щиток без танців з бубном. Є Modbus та RS485, якщо треба буде якось його підключити до загальної системи, але поки не плануємо. Головне, що движок на 4.0кВт тепер запускається плавно, мережу не садить. Загалом, хороший апарат
Олег К.
Брали цей частотник Danfoss FC-102 на 4 кВт для модернізації системи вентиляції на об'єкті. Що одразу сподобалося, так це вбудований ЕМС-фільтр, не треба було морочитися з додатковим монтажем. Управління векторне без енкодера працює стабільно, для наших потреб цього цілком вистачає. По Modbus RTU підключили до ПЛК без проблем, протокол стандартний, все злетіло з першого разу. Вхідний струм 10А, теж норм. Габарити дозволили встановити його в існуючу шафу без переробок. Все-таки Danfoss є Danfoss, якість комплектуючих відчувається. Режимів керування U/f теж вистачає, якщо що. Задоволений вибором.
Чтобы оставить отзыв, пожалуйста, войдите в систему.
ПОДОБНЫЕ 131B4215 ТОВАРЫ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серия | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Питание на входе, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Ток номинальный, A | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| Степень защиты по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гибридное питание (AC/DC-Солнце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Удалённое управление | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |