AC310-T/S2-1R5G-B Преобразователь частоты AC310 | 1.5 кВт 1ф/220
Способы доставки и оплата
Новой Почтой до отделения или курьером по адресу
Безналичная оплата
Сервис и Гарантия
- Гарантия 24 месяца
- Возврат товара в течение 14 дней
- Официальный Сервисный центр
Техническая поддержка
- Помощь в настройке и подборе
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документация
- Отзывы (2)
| Бренд | Veichi |
| Серия | AC310 |
| SKU | AC310-T/S2-1R5G-B |
| Основная Мощность | 1.5 кВт |
| Питание на входе | 1x220 В |
| Число фаз/напряжение на выходе | 3x220 / 1x220 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Ток номинальный | 7 A |
| Максимальная выходная частота | 400 Гц |
| Степень защиты по IP | IP20 |
| ЕМС фильтр | - |
| Высота | 182 мм |
| Ширина | 122 мм |
| Глубина | 154.5 мм |
| Тормозной модуль | Есть |
| Встроенный ПЛК | Есть |
| Встроенный регулятор | ПИД |
| Скалярный режим управления | + |
| Векторный режим управления без энкодера | + |
| Векторный режим управления с энкодером | - |
Документация. Преобразователь частоты AC310 | 1.5 кВт 1ф/220 ( AC310-T/S2-1R5G-B )
-
ac310-catalog.pdf (12.91 MB)
-
ac310-ac-drive-manual-simplified-en.pdf (1.33 MB)
-
ac310_manual_v16_RU.pdf (4.45 MB)
-
ac310_manual_v16_EN.pdf (11.96 MB)
-
VEICHI_AC310_full_manual_UA_V1.pdf (14.09 MB)
Сертификаты
Отзывы о товаре
2Олег В.
Купив цей перетворювач частоти для насоса в майстерні. Був моторчик на 1.5 кВт, але при пуску світло моргало, та й навантаження велике. Хлопці з chastotnik.ua порадили Veichi AC310, сказали, що він може від звичайної розетки працювати (1x220В) і видавати на двигун три фази. Поставив, підключив – все норм. Запустилося плавно, без ривків, тепер насос працює як годинник. Навіть сам з вбудованим регулятором погрався, просто, крутиш ручку і швидкість міняється. Загалом, дуже задоволений. Гарна штука, і ціна адекватна.
Сергій К.
Брав цей частотник Veichi AC310 на 1.5 кВт для невеликого конвеєра, де стоїть трифазний двигун, а мережа тільки однофазна 220В. З виходом 3х220В він справляється на ура. Вбудований ПІД-регулятор знадобився для підтримки стабільної швидкості, а Modbus RTU дозволив швидко інтегрувати його в загальну систему. Клеми зручні, габарити компактні, помістився в невелику шафу без проблем. Наявність вбудованого потенціометра теж плюс – для швидкого налаштування підійшло. Veichi вкотре довів, що за свою ціну якість там як у набагато дорожчих аналогів. Плати лаковані, це видно, для наших умов дуже важливо.
Чтобы оставить отзыв, пожалуйста, войдите в систему.
ПОДОБНЫЕ AC310-T/S2-1R5G-B ТОВАРЫ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серия | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Питание на входе, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Ток номинальный, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| Степень защиты по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гибридное питание (AC/DC-Солнце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Удалённое управление | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |