AC10-T3-011G-B Преобразователь частоты AC10 | 11 кВт 3ф/380
Способы доставки и оплата
Новой Почтой до отделения или курьером по адресу
Безналичная оплата
Сервис и Гарантия
- Гарантия 24 месяца
- Возврат товара в течение 14 дней
- Официальный Сервисный центр
Техническая поддержка
- Помощь в настройке и подборе
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- О товаре
- Документация
- Отзывы (4)
| Бренд | Veichi |
| Серия | AC10 |
| SKU | AC10-T3-011G-B |
| Основная Мощность | 11.0 кВт |
| Питание на входе | 3x380 В |
| Число фаз/напряжение на выходе | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Ток номинальный | 25 A |
| Максимальная выходная частота | 600 Гц |
| Степень защиты по IP | IP20 |
| ЕМС фильтр | + |
| Высота | 320 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Глубина | 161 мм |
| Тормозной модуль | Есть |
| Встроенный ПЛК | Есть |
| Встроенный регулятор | ПИД |
| Скалярный режим управления | + |
| Векторный режим управления без энкодера | + |
| Векторный режим управления с энкодером | - |
Документация. Преобразователь частоты AC10 | 11 кВт 3ф/380 ( AC10-T3-011G-B )
-
AC10_manual_v1_7_en.pdf (4.48 MB)
-
AC10_short_manual_v1_ru.pdf (2.87 MB)
-
AC10_full_manual_ru.pdf (17.12 MB)
Сертификаты
Отзывы о товаре
4Андрій П.
Замінювали старий частотник на мішалці, який уже віджив своє. З цим було трохи мороки, бо кріплення не зовсім співпадали. Довелося повозитися. Але після того як поставили, то запустився відносно швидко. Працює, але треба буде ще подивитись на нього. Не все так ідеально як хотілось би)
Олег К.
Поставили для вентиляції в цеху. Дуже простий в налаштуванні. Реально економить електрику. Надійний, працює тихо. Задоволений покупкою.
Сергій М.
Монтував на водопостачання для свердловини. Клеми зручні, підключення логічне. Габарити норм, в шафу вліз без питань. Інструкція по пусконалагодженню достатня. Єдине, що хотілося б, це трохи більше місця для кабелів знизу.
Ігор Д.
Встановили цей частотник для керування конвеєром на лінії пакування. Дуже сподобалася точність підтримки швидкості. Інтеграція з нашим ПЛК пройшла без проблем. Параметризація зрозуміла, логіка керування налаштовується гнучко. Стабільна робота, немає ніяких збоїв навіть при пікових навантаженнях.
Чтобы оставить отзыв, пожалуйста, войдите в систему.
ПОДОБНЫЕ AC10-T3-011G-B ТОВАРЫ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серия | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Питание на входе, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Ток номинальный, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Степень защиты по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гибридное питание (AC/DC-Солнце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Удалённое управление | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |