DX100-4T0185Q Преобразователь частоты DX100 18.5кВт 3x380
Способы доставки и оплата
Новой Почтой до отделения или курьером по адресу
Безналичная оплата
Сервис и Гарантия
- Гарантия 24 месяца
- Возврат товара в течение 14 дней
- Официальный Сервисный центр
Техническая поддержка
- Помощь в настройке и подборе
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документация
- Отзывы (2)
| Бренд | Simphoenix |
| Серия | DX100 |
| SKU | DX100-4T0185Q |
| Основная Мощность | 18.5 кВт |
| Питание на входе | 3x380 В |
| Число фаз/напряжение на выходе | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 180 % |
| Ток номинальный | 39 A |
| Максимальная выходная частота | 0.00-1000.00Hz Гц |
| Степень защиты по IP | IP20 |
| ЕМС фильтр | + |
| Высота | 305 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Глубина | 188 мм |
| Скалярный режим управления | + |
| Векторный режим управления без энкодера | + |
| Линейный закон управления U/f | + |
| Квадратичный закон управления U/f2 | + |
| Число дискретных входов | 6 |
| Число/тип аналоговых выходов | 2 channels 0~10V |
Документация. Преобразователь частоты DX100 18.5кВт 3x380 ( DX100-4T0185Q )
Отзывы о товаре
2Ігор В.
Поставив собі цей ПЧ Simphoenix DX100 18.5кВт на компресор. До цього був прямий пуск, що дуже мережу навантажував. Тепер все плавно стартує, без ривків, і світло не моргає по всьому цеху) Розміри компактні, в шафу вліз без проблем, хоч думав буде більший. 3х380В вхід/вихід, все як треба. Простий у підключенні, електрик розібрався швидко.
Олексій Г.
Взяли цей частотник Simphoenix DX100 на 18.5кВт для керування вентилятором на виробництві. Що скажу, свою роботу робить достойно. Сподобалось, що тут є векторне керування без датчика, це для нас було важливо, бо двигун працює в широкому діапазоні швидкостей. Вбудований ЕМС-фільтр теж плюс, не треба було морочитися з додатковим обладнанням. По Modbus RTU інтегрували його в нашу систему АСУТП без проблем. Налаштування зайняло мінімум часу, інструкція досить зрозуміла. Для своєї ціни це дуже добрий варіант, не гірше деяких дорожчих аналогів, що ставили раніше.
Чтобы оставить отзыв, пожалуйста, войдите в систему.
ПОДОБНЫЕ DX100-4T0185Q ТОВАРЫ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серия | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Питание на входе, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Ток номинальный, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Степень защиты по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гибридное питание (AC/DC-Солнце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Удалённое управление | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |