6SE6430-2AD35-5FA0 Преобразователь частоты MicroMaster 430 55.0кВт 3-ф/380
Способы доставки и оплата
Новой Почтой до отделения или курьером по адресу
Безналичная оплата
Сервис и Гарантия
- Гарантия 24 месяца
- Возврат товара в течение 14 дней
- Официальный Сервисный центр
Техническая поддержка
- Помощь в настройке и подборе
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документация
- Отзывы (2)
| Бренд | Siemens |
| Серия | MicroMaster 430 |
| SKU | 6SE6430-2AD35-5FA0 |
| Основная Мощность | 55.0 кВт |
| Питание на входе | 3x380 В |
| Число фаз/напряжение на выходе | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Ток номинальный | 110 A |
| ЕМС фильтр | + |
| Встроенный регулятор | ПИД |
| Скалярный режим управления | + |
| Векторный режим управления без энкодера | + |
| Линейный закон управления U/f | + |
| Квадратичный закон управления U/f2 | + |
| Максимальное число фиксированных скоростей | 0 |
| Число дискретных входов | 0 |
| Число дискретных(транзисторных) выходов | 0 |
| Гибридное питание (AC/DC-Солнце) | Ні |
| Удалённое управление | Ні |
Документация. Преобразователь частоты MicroMaster 430 55.0кВт 3-ф/380 ( 6SE6430-2AD35-5FA0 )
Отзывы о товаре
2Іван П.
ставили цей частотник Siemens MicroMaster 430 на 55кВт на одному об'єкті для потужного насоса. живиться від 380в, 3 фази, все як по стандарту. 55кВт це серйозна потужність, але ПЧ справляється. з ним пуск насоса став набагато плавніше, без ударів по мережі. Siemens тримає марку, працює як годинник, ніяких сюрпризів. для обслуговування теж все зрозуміло, нічого надскладного. ну і що фільтр ЕМС вже є, це плюс, не треба окремо його пхати в шафу)
Олег К.
Взяли цей частотник Siemens MicroMaster 430 на 55кВт для модернізації компресорної станції. Працює він у нас вже кілька місяців, і поки все норм. Що одразу відмічу, так це стабільне векторне керування без енкодера – для нашого асинхронного движка це критично. PID-регулятор тримає тиск як треба, без коливань. Потужності 55.0кВт вистачає з головою, запас по струму теж є, 110А номінал, 165А пік – це дозволяє не хвилюватись за перевантаження. Siemens є Siemens, якість збірки і виконання на висоті, видно що надійний агрегат. Фільтр ЕМС вбудований, що спростило монтаж. Це справді промислове обладнання для важких умов
Чтобы оставить отзыв, пожалуйста, войдите в систему.
ПОДОБНЫЕ 6SE6430-2AD35-5FA0 ТОВАРЫ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серия | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Питание на входе, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Ток номинальный, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Степень защиты по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гибридное питание (AC/DC-Солнце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Удалённое управление | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |