ATV340D18N4E Преобразователь частоты Altivar 340 18.5 кВт 3x380
Способы доставки и оплата
Новой Почтой до отделения или курьером по адресу
Безналичная оплата
Сервис и Гарантия
- Гарантия 24 месяца
- Возврат товара в течение 14 дней
- Официальный Сервисный центр
Техническая поддержка
- Помощь в настройке и подборе
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документация
- Отзывы (2)
| Бренд | Schneider Electric |
| Серия | Altivar 340 |
| SKU | ATV340D18N4E |
| Основная Мощность | 18.5 кВт |
| Питание на входе | 3x380 В |
| Число фаз/напряжение на выходе | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Ток номинальный | 46 A |
| Максимальная выходная частота | 600 Гц |
| Вес изделия | 10.20 кг |
| Степень защиты по IP | IP20 |
| ЕМС фильтр | + |
| Высота | 660 мм |
| Ширина | 213 мм |
| Глубина | 262 мм |
| Тормозной модуль | Есть |
| Встроенный ПЛК | Нет |
| Встроенный регулятор | ПИД |
| Скалярный режим управления | + |
| Векторный режим управления без энкодера | + |
Документация. Преобразователь частоты Altivar 340 18.5 кВт 3x380 ( ATV340D18N4E )
Отзывы о товаре
2Ірина, відділ постачання
Замовляли Schneider Electric Altivar 340 для цеху. Менеджери Chastotnik.ua дуже оперативно опрацювали замовлення, допомогли з вибором, врахували всі наші вимоги. Доставили Новою Поштою швидко, всі документи в порядку. Приємно працювати з постачальником, який дійсно розуміється на обладнанні та вирішує питання клієнта. Оплата була по безготівці, все пройшло гладко) з надійними брендами як Schneider завжди менше клопоту.
Олег, інженер АСУТП
Взяли цей частотник Schneider Electric Altivar 340 на 18.5 кВт для модернізації компресорної установки. Працює з трифазним двигуном 380В. Що відразу сподобалося – це наявність векторного керування без датчика та ПІД-регулятора. Це дало змогу дуже точно налаштувати тиск у системі. З інтеграцією в нашу SCADA-систему через Ethernet TCP/IP жодних проблем не виникло. Schneider тримає марку, обладнання надійне, відчувається, що зроблено з запасом міцності. ЕМС-фільтр вбудований, що важливо для нашого цеху. Гальмівний модуль теж великий плюс. Загалом, ПЧ компактний для своєї потужності, встановили в шафу без питань. Свою ціну відпрацьовує на всі сто.
Чтобы оставить отзыв, пожалуйста, войдите в систему.
ПОДОБНЫЕ ATV340D18N4E ТОВАРЫ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Veichi |
| Серия | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | AC10 |
| Питание на входе, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Ток номинальный, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 3 |
| Степень защиты по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гибридное питание (AC/DC-Солнце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Удалённое управление | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |