FR-A740-01160-EC Преобразователь частоты FR-A 45.0кВт 3-ф/380
Способы доставки и оплата
Новой Почтой до отделения или курьером по адресу
Безналичная оплата
Сервис и Гарантия
- Гарантия 24 месяца
- Возврат товара в течение 14 дней
- Официальный Сервисный центр
Техническая поддержка
- Помощь в настройке и подборе
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документация
- Отзывы (2)
| Бренд | Mitsubishi Electric |
| Серия | FR-A |
| SKU | FR-A740-01160-EC |
| Основная Мощность | 45.0 кВт |
| Питание на входе | 3x380 В |
| Число фаз/напряжение на выходе | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Ток номинальный | 86 A |
| Максимальная выходная частота | 120 Гц |
| Степень защиты по IP | IP20 |
| ЕМС фильтр | + |
| Тормозной модуль | Опция |
| Встроенный ПЛК | Есть |
| Встроенный регулятор | ПИД |
| Скалярный режим управления | + |
| Векторный режим управления без энкодера | + |
| Векторный режим управления с энкодером | Опция |
| Линейный закон управления U/f | + |
| Квадратичный закон управления U/f2 | - |
| Сьемная панель | FR-DU07 |
Документация. Преобразователь частоты FR-A 45.0кВт 3-ф/380 ( FR-A740-01160-EC )
Отзывы о товаре
2Дмитро Петрович
для нашого цеху потрібен був надійний частотник на 45кВт. вибрали Mitsubishi Electric FR-A серії. це, звичайно, не бюджетний варіант, але бренд перевірений часом. для нас головне, щоб обладнання працювало довго і без сюрпризів. менеджери chastotnik.ua швидко відповіли на всі питання, допомогли з вибором, врахували всі нюанси. доставили Новою Поштою, дуже оперативно, всі папери були в порядку. що ще додати, привід на 380В з струмом 86А, має вбудований потенціометр для швидкого налаштування. це гарне капіталовкладення, думаю, прослужить не один рік)
Олег, інженер-наладчик
Взяли цей частотник Mitsubishi FR-A на 45кВт для модернізації лінії розливу. Наш старий ПЧ вже не витягував навантаження. З цим все працює як годинник. Дуже порадувала наявність вбудованого ПЛК – тепер можна реалізувати складні алгоритми без додаткових контролерів. Векторне керування дає точний контроль над двигуном, а ПІД-регулятор стабільно тримає потрібний тиск. Має 12 дискретних входів, 3 аналогових, чого більш ніж достатньо. Вбудований ЕМС-фільтр теж важливий плюс для нашого цеху. Якість Mitsubishi – вона і є якість. Розумієш за що платиш.
Чтобы оставить отзыв, пожалуйста, войдите в систему.
ПОДОБНЫЕ FR-A740-01160-EC ТОВАРЫ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Schneider Electric | Veichi |
| Серия | ic2 | VFD-EL | GD10 | Altivar 310 | AC10 |
| Питание на входе, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Ток номинальный, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.5 | 3 |
| Степень защиты по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гибридное питание (AC/DC-Солнце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Удалённое управление | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |