SV022IG5A-4 Преобразователь частоты iG5A 2.2кВт 3-ф/380
Способы доставки и оплата
Новой Почтой до отделения или курьером по адресу
Безналичная оплата
Сервис и Гарантия
- Гарантия 24 месяца
- Возврат товара в течение 14 дней
- Официальный Сервисный центр
Техническая поддержка
- Помощь в настройке и подборе
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документация
- Отзывы (3)
| Бренд | LS |
| Серия | iG5A |
| SKU | SV022IG5A-4 |
| Основная Мощность | 2.2 кВт |
| Питание на входе | 3x380 В |
| Число фаз/напряжение на выходе | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Ток номинальный | 6 A |
| Максимальная выходная частота | 400 Гц |
| ЕМС фильтр | Опция |
| Тормозной модуль | Есть |
| Встроенный ПЛК | Нет |
| Встроенный регулятор | ПИД |
| Скалярный режим управления | + |
| Векторный режим управления без энкодера | + |
| Линейный закон управления U/f | + |
| Квадратичный закон управления U/f2 | + |
| Сьемная панель | Несъемная |
| Максимальное число фиксированных скоростей | 8 |
| Число/тип аналоговых входов | 2 (1: 0-10V; 1: 0(4)-20mA) |
Документация. Преобразователь частоты iG5A 2.2кВт 3-ф/380 ( SV022IG5A-4 )
Отзывы о товаре
3Інж. Сергій Д.
Використовуємо цей ПЧ для модернізації старого токарного верстата. Основна мета була досягти точного керування швидкістю шпинделя та інтегрувати його з існуючою системою керування. Можливість налаштування параметрів через Modbus RTU спростила підключення до нашого ПЛК. Функціонал PID-регулятора допомагає підтримувати стабільні оберти навіть під змінним навантаженням. Інтерфейс меню інтуїтивно зрозумілий для досвідченого користувача, а документація містить всі необхідні деталі для глибокого налаштування. Надійність роботи вже підтверджена кількома тижнями інтенсивної експлуатації.
Андрій (монтажник)
монтував цей частотник на насосну станцію в невеликому цеху. клеми зручні, місця займає не багато. інструкція норм. по пуско-наладці питань не виникло, все пішло з першого разу. працює стабільно, але бачив і компактніші моделі. в цілому 4 зірки, норм апарат
Олег К.
Купили цей частотник для конвеєра на нашому складі. Налаштували швидко, дуже просто все зрозуміло. Одразу помітили як плавно почала працювати стрічка. Економія електроенергії теж приємний бонус. Задоволений покупкою.
Чтобы оставить отзыв, пожалуйста, войдите в систему.
ПОДОБНЫЕ SV022IG5A-4 ТОВАРЫ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серия | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Питание на входе, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Ток номинальный, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Степень защиты по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гибридное питание (AC/DC-Солнце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Удалённое управление | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |