GD200A-004G/5R5P-4 Преобразователь частоты GD200A 4.0кВт 3-ф/380
Способы доставки и оплата
Новой Почтой до отделения или курьером по адресу
Безналичная оплата
Сервис и Гарантия
- Гарантия 24 месяца
- Возврат товара в течение 14 дней
- Официальный Сервисный центр
Техническая поддержка
- Помощь в настройке и подборе
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документация
- Отзывы (3)
| Бренд | INVT |
| Серия | GD200A |
| SKU | GD200A-004G/5R5P-4 |
| Основная Мощность | 4.0 кВт |
| Питание на входе | 3x380 В |
| Число фаз/напряжение на выходе | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Ток номинальный | 9.5 A |
| Максимальная выходная частота | 400 Гц |
| Степень защиты по IP | IP20 |
| ЕМС фильтр | + |
| Тормозной модуль | Есть |
| Встроенный ПЛК | Нет |
| Встроенный регулятор | ПИД |
| Скалярный режим управления | + |
| Векторный режим управления без энкодера | - |
| Линейный закон управления U/f | + |
| Квадратичный закон управления U/f2 | - |
| Сьемная панель | Съемная |
| Максимальное число фиксированных скоростей | 16 |
Документация. Преобразователь частоты GD200A 4.0кВт 3-ф/380 ( GD200A-004G/5R5P-4 )
Отзывы о товаре
3Інж.Сергій_А.
Використовуємо даний перетворювач INVT GD200A-004G/5R5P-4 для керування насосом на невеликій водонапірній станції. Дуже сподобалася стабільність роботи при коливаннях напруги в мережі, що є типовою проблемою для наших об'єктів. Функціонал для налаштування PID-регулятора цілком достатній, що дозволило точно підтримувати заданий тиск в системі водопостачання без зайвих стрибків. Можливість підключення по Modbus RTU до нашого ПЛК без проблем інтегрувала частотник в існуючу систему АСК ТП. Надійність схемотехніки на високому рівні. Для своїх грошей, це дуже функціональне рішення, яке успішно виконує поставлені завдання.
Електрик_Іван
ставив INVT GD200A на конвеєр для подачі сировини. в принципі, норм частотник. клеми зручні, габарити невеликі, в шафу вліз без проблем. пуско-налагодження пройшло досить швидко, движок працює плавно. єдине, що інструкція могла б бути трохи детальнішою по деяких функціях, але розібрався)
Олег К.
Взяв цей частотник INVT для вентиляції в нашому цеху. Чесно кажучи, був приємно здивований. Налаштування зайняло мінімум часу, інструкція зрозуміла. Вже відчуваємо, як повітря стало краще циркулювати, і головне – економимо на електриці. Для наших задач – те що треба, і ціна адекватна.
Чтобы оставить отзыв, пожалуйста, войдите в систему.
ПОДОБНЫЕ GD200A-004G/5R5P-4 ТОВАРЫ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серия | ic2 | VFD-EL | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Питание на входе, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Ток номинальный, A | 2.2 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| Степень защиты по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гибридное питание (AC/DC-Солнце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Удалённое управление | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |