SJ700B-550HFF Преобразователь частоты SJ700 55.0кВт 3-ф/380
Есть в наличии
sku: SJ700B-550HFF
Клікніть для збільшення
Hitachi
Есть в наличии
Бренд: Hitachi
Серия: SJ700
Питание на входе: 3x380 В
Ток номинальный: 105 A
Степень защиты по IP: 20
  • Документация
  • Отзывы (1)
Серия SJ700
SKU SJ700B-550HFF
Основная Мощность Частотные преобразователи 55 кВт
Питание на входе 3x380 В
Mmax (1 min) 110-130 %
Ток номинальный 105 A
Максимальная выходная частота 400 Гц
Степень защиты по IP IP20
ЕМС фильтр +
Высота 550 мм
Ширина 390 мм
Глубина 250 мм
Тормозной модуль Опция
Встроенный ПЛК +
Встроенный регулятор ПИД
Скалярный режим управления +
Векторный режим управления без энкодера +
Векторный режим управления с энкодером опция
Документация. Преобразователь частоты SJ700 55.0кВт 3-ф/380 ( SJ700B-550HFF )
Отзывы о товаре
1
Ігор Ковальчук
Взяли цей Hitachi SJ700 на 55кВт для вентилятора на виробництві. Частотник потужний, 380В живлення. Вже місяць працює без питань. Сподобалось, що тут векторне керування без енкодера, дуже виручає коли треба стабільну роботу на низьких обертах. ПІД-регулятор також задіяли, тримає тиск в системі дуже точно. По комунікації все ок, підключили його по Modbus RTU до нашого контролера, все швидко завелося. Фільтр ЕМС вже стоїть, не треба було морочитися з додатковим. Навіть ПЛК вбудований, для невеликих задач це прям супер. Габарити немаленькі, 550х390х250 мм, але для такої потужності це очікувано. Загалом, надійна робоча конячка, не очікував іншого від Hitachi.