SJ700B-075HFF Преобразователь частоты SJ700 7.5кВт 3-ф/380
Способы доставки и оплата
Новой Почтой до отделения или курьером по адресу
Безналичная оплата
Сервис и Гарантия
- Гарантия 24 месяца
- Возврат товара в течение 14 дней
- Официальный Сервисный центр
Техническая поддержка
- Помощь в настройке и подборе
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документация
- Отзывы (2)
| Бренд | Hitachi |
| Серия | SJ700 |
| SKU | SJ700B-075HFF |
| Основная Мощность | 7.5 кВт |
| Питание на входе | 3x380 В |
| Число фаз/напряжение на выходе | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Ток номинальный | 16 A |
| Максимальная выходная частота | 400 Гц |
| Степень защиты по IP | IP20 |
| ЕМС фильтр | + |
| Высота | 260 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глубина | 170 мм |
| Тормозной модуль | Опция |
| Встроенный ПЛК | + |
| Встроенный регулятор | ПИД |
| Скалярный режим управления | + |
| Векторный режим управления без энкодера | + |
| Векторный режим управления с энкодером | опция |
Документация. Преобразователь частоты SJ700 7.5кВт 3-ф/380 ( SJ700B-075HFF )
Отзывы о товаре
2Петро С.
Взяли цей частотник Hitachi на 7.5 кВт для нашого деревообробного верстата. Довго думали, який брати, консультант запропонував SJ700. Скажу так, він свою ціну відпрацьовує. Зручно, що є вбудований потенціометр, одразу можна швидкість крутити. Моторчик тепер запускається плавно, без перевантажень, і струм пусковий не такий великий. Габарити невеликі, це теж важливо для нас. Верстат працює як годинник, стабільна робота. Задоволені покупкою.))
Олексій В.
Брали цей частотник Hitachi SJ700 на 7.5 кВт для модернізації старої насосної станції. Що сказати, апарат робочий. Векторне керування без енкодера дає добрі результати, плавне регулювання швидкості насоса, без ривків. ПІД-регулятор підключили до датчика тиску, працює стабільно. Порадувала наявність вбудованого ПЛК, не треба окремий контролер ставити для простої логіки. Входи/виходи (4 аналогові, 5 дискретних входів) дозволили підключити все, що треба. EMC фільтр на борту – це плюс, менше проблем з наводками. Компактний розмір (260х210х170 мм) дозволив втиснути його в існуючу шафу. Зв'язок по Modbus RTU без проблем, підключили до нашого HMI. Надійне рішення від Хітачі.
Чтобы оставить отзыв, пожалуйста, войдите в систему.
ПОДОБНЫЕ SJ700B-075HFF ТОВАРЫ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серия | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Питание на входе, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Ток номинальный, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Степень защиты по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гибридное питание (AC/DC-Солнце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Удалённое управление | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |