131N0206 Преобразователь частоты FC-101 37.0кВт 3-ф/380
Способы доставки и оплата
Новой Почтой до отделения или курьером по адресу
Безналичная оплата
Сервис и Гарантия
- Гарантия 24 месяца
- Возврат товара в течение 14 дней
- Официальный Сервисный центр
Техническая поддержка
- Помощь в настройке и подборе
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документация
- Отзывы (2)
| Бренд | Danfoss |
| Серия | FC-101 |
| SKU | 131N0206 |
| SKU розширений | FC-101P37KT4E5AH3XAXXXXSXXXXAXBXCXXXXDX |
| Основная Мощность | 37.0 кВт |
| Питание на входе | 3x380 В |
| Число фаз/напряжение на выходе | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Ток номинальный | 73 A |
| Степень защиты по IP | IPIP |
| ЕМС фильтр | + |
| Скалярный режим управления | + |
| Векторный режим управления без энкодера | + |
| Линейный закон управления U/f | + |
| Квадратичный закон управления U/f2 | + |
| Гибридное питание (AC/DC-Солнце) | Ні |
| Удалённое управление | Ні |
Документация. Преобразователь частоты FC-101 37.0кВт 3-ф/380 ( 131N0206 )
Отзывы о товаре
2Катерина П.
Купили цей перетворювач Danfoss для насосної станції на виробництві. Шукали щось надійне, бо попередній часто горів. Менеджер chastotnik.ua порекомендував цю модель FC-101. Хоч я і не дуже розбираюсь в цих всіх кВт і А, головне що тепер насос працює як годинник. Ніколи не думала, що така штука може так сильно покращити роботу обладнання. Все ок, головне, що тепер без простоїв)
Олег М.
Поставили цей частотник Danfoss FC-101 на потужний вентилятор у цеху. Треба було 37 кВт, 380 В - цей підійшов ідеально. Дуже порадувало векторне керування, движок тепер працює плавно, без ривків, особливо при запуску. ЕМС фільтр вже вбудований, що зручно, не треба окремо замовляти. З Danfoss завжди впевнений в надійності, це не китайський ноунейм. Зрозумілий в налаштуванні для спеціаліста, все як треба.
Чтобы оставить отзыв, пожалуйста, войдите в систему.
ПОДОБНЫЕ 131N0206 ТОВАРЫ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серия | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Питание на входе, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Ток номинальный, A | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| Степень защиты по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гибридное питание (AC/DC-Солнце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Удалённое управление | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |