131B0082 Преобразователь частоты VLT FC302 7.5кВт 3-ф/380
Способы доставки и оплата
Новой Почтой до отделения или курьером по адресу
Безналичная оплата
Сервис и Гарантия
- Гарантия 24 месяца
- Возврат товара в течение 14 дней
- Официальный Сервисный центр
Техническая поддержка
- Помощь в настройке и подборе
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документация
- Отзывы (2)
| Бренд | Danfoss |
| Серия | VLT FC302 |
| SKU | 131B0082 |
| Основная Мощность | 7.5 кВт |
| Питание на входе | 3x380 В |
| Число фаз/напряжение на выходе | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Ток номинальный | 16 A |
| ЕМС фильтр | + |
| Встроенный регулятор | ПИД |
| Скалярный режим управления | + |
| Векторный режим управления без энкодера | + |
| Линейный закон управления U/f | + |
| Квадратичный закон управления U/f2 | + |
| Максимальное число фиксированных скоростей | 0 |
| Число дискретных входов | 0 |
| Число дискретных(транзисторных) выходов | 0 |
| Гибридное питание (AC/DC-Солнце) | Ні |
| Удалённое управление | Ні |
Документация. Преобразователь частоты VLT FC302 7.5кВт 3-ф/380 ( 131B0082 )
Отзывы о товаре
2Олег П.
Купували цей частотний перетворювач Danfoss FC302 на 7.5 кВт для нашого насоса на виробництві. Раніше мотор жорстко стартував, були скачки світла. Після установки, насос запускається плавно, без ривків. Тихіше став працювати. Електрики кажуть, що і двигун тепер довше прослужить. Відчувається якість, добротна річ. Тим більше Danfoss завжди був надійним. Доставка була швидка і пообіцяли підтримку по налаштуванню. Ну це так, на всяк випадок)
Андрій К.
Взяли Danfoss VLT FC302 на систему вентиляції для цеху. Потужність 7.5 кВт якраз підійшла. Що можу сказати, Danfoss є Danfoss. Надійний частотник. Векторне керування без енкодера відпрацьовує чітко, двигун працює стабільно. Особливо порадував вбудований ПІД-регулятор – це дуже спрощує підтримання заданого тиску в системі, не треба городить додаткові контролери. Вбудований ЕМС-фільтр теж важливий момент, бо не створює зайвих перешкод для іншого обладнання. Запустили швидко, параметри зрозумілі. Розраховуємо на довговічність, як завжди від цього виробника.
Чтобы оставить отзыв, пожалуйста, войдите в систему.
ПОДОБНЫЕ 131B0082 ТОВАРЫ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серия | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Питание на входе, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Ток номинальный, A | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| Степень защиты по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гибридное питание (AC/DC-Солнце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Удалённое управление | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |