ACS880-01-084A-5 Преобразователь частоты ACS880 55.0кВт 3-ф/380
Способы доставки и оплата
Новой Почтой до отделения или курьером по адресу
Безналичная оплата
Сервис и Гарантия
- Гарантия 24 месяца
- Возврат товара в течение 14 дней
- Официальный Сервисный центр
Техническая поддержка
- Помощь в настройке и подборе
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документация
- Отзывы (1)
| Бренд | ABB |
| Серия | ACS880 |
| SKU | ACS880-01-084A-5 |
| Основная Мощность | 55.0 кВт |
| Питание на входе | 3x380 В |
| Число фаз/напряжение на выходе | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Ток номинальный | 84 A |
| Максимальная выходная частота | 500 Гц |
| Вес изделия | 40 кг |
| Степень защиты по IP | IP21 |
| ЕМС фильтр | + |
| Высота | 777 мм |
| Ширина | 572 мм |
| Глубина | 335 мм |
| Тормозной модуль | + |
| Встроенный ПЛК | Нет |
| Встроенный регулятор | ПИД |
| Скалярный режим управления | + |
| Векторный режим управления без энкодера | + |
Документация. Преобразователь частоты ACS880 55.0кВт 3-ф/380 ( ACS880-01-084A-5 )
Отзывы о товаре
1Олексій Власенко
Я, як інженер-промисловець, вже багато років працюю з різним обладнанням, тому до вибору частотників ставлюся дуже прискіпливо. Цей ABB ACS880 на 55 кВт брав на модернізацію потужного компресора, де потрібен був дійсно стабільний і точний контроль. Що можу сказати – АВВ тримає марку. Зразу видно, що це серйозний апарат, не якийсь там бюджетний варіант. 40 кг ваги вже говорять про міцну начинку. Монтаж, звісно, не для "чайників", але якщо є досвід – все норм. По функціоналу – ПЧ справляється відмінно. Векторне керування без датчика забезпечує плавний пуск і зупинку, що для компресора критично, бо зменшує навантаження на механіку. ПІД-регулятор налаштували досить швидко, тримає тиск як треба. Вбудований модуль гальмування теж плюс, не треба докуповувати окремо. Щодо зв'язку, то наявність Modbus TCP і Profibus дозволила без проблем інтегрувати його в нашу АСУТП. Це важливо для віддаленого моніторингу та керування. Фільтр ЕМС вбудований, що теж економить час і місце в шафі. В цілому, це надійний "робочий кінь" для складних задач. Так, не найдешевший варіант, але ж це АВВ, за їхню якість і функціонал варто платити. Вважаю, що він відпрацює свої гроші на всі сто.
Чтобы оставить отзыв, пожалуйста, войдите в систему.
ПОДОБНЫЕ ACS880-01-084A-5 ТОВАРЫ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серия | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Питание на входе, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Ток номинальный, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Степень защиты по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гибридное питание (AC/DC-Солнце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Удалённое управление | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |