ACS880-01-017A-3 Преобразователь частоты ACS880 7.5кВт 3-ф/380
Способы доставки и оплата
Новой Почтой до отделения или курьером по адресу
Безналичная оплата
Сервис и Гарантия
- Гарантия 24 месяца
- Возврат товара в течение 14 дней
- Официальный Сервисный центр
Техническая поддержка
- Помощь в настройке и подборе
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документация
- Отзывы (2)
| Бренд | ABB |
| Серия | ACS880 |
| SKU | ACS880-01-017A-3 |
| Основная Мощность | 7.5 кВт |
| Питание на входе | 3x380 В |
| Число фаз/напряжение на выходе | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Ток номинальный | 17 A |
| Максимальная выходная частота | 500 Гц |
| Вес изделия | 8 кг |
| Степень защиты по IP | IP21 |
| ЕМС фильтр | + |
| Высота | 500 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Глубина | 261 мм |
| Тормозной модуль | + |
| Встроенный ПЛК | Нет |
| Встроенный регулятор | ПИД |
| Скалярный режим управления | + |
| Векторный режим управления без энкодера | + |
Документация. Преобразователь частоты ACS880 7.5кВт 3-ф/380 ( ACS880-01-017A-3 )
Отзывы о товаре
2Ігор В.
На виробництво взяли цей частотник ABB на 7.5 кВт. Довго вибирали, але вирішили не економити. Підключив його до двигуна преса, працює як годинник. Сподобалось, що він відразу з вбудованим фільтром, бо це завжди головний біль з нашими лініями. Хоча він і не маленький (габарити 500х173х261 мм), але важить всього 8 кг, що для такої потужності дуже непогано. Звісно, не найдешевший варіант на ринку, але тут дійсно відчувається надійність бренду. Захист IP21 для нашого цеху якраз те що треба. Тепер не маємо проблем з пуском двигуна
Олег К.
Ставили цей АББ ACS880 на компресор, потужність 7.5 кВт. Це вже не перший частотник цієї серії, що беремо. Що тут скажеш – якість. Векторне керування без енкодера відпрацьовує точно, PID-регулятор тримає тиск ідеально. Вбудований гальмівний модуль дуже виручає, не треба нічого додатково докуповувати для гальмування інерційних навантажень. А ще виручає EMC-фільтр, бо по мережі у нас багато шуму, а тут все чисто. По інтерфейсах: є RS485 з Modbus RTU з коробки, а якщо треба щось складніше, то можна доставити модулі під Profibus чи навіть Ethernet. З налаштуванням розібрався швидко, панель зручна, та й АББ завжди є АББ. Працює стабільно вже кілька місяців, надійний агрегат.
Чтобы оставить отзыв, пожалуйста, войдите в систему.
ПОДОБНЫЕ ACS880-01-017A-3 ТОВАРЫ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серия | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Питание на входе, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Ток номинальный, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Степень защиты по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гибридное питание (AC/DC-Солнце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Удалённое управление | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |