ACS480-04-09A5-4 Преобразователь частоты ACS480 4.0кВт 3-ф/380
Способы доставки и оплата
Новой Почтой до отделения или курьером по адресу
Безналичная оплата
Сервис и Гарантия
- Гарантия 24 месяца
- Возврат товара в течение 14 дней
- Официальный Сервисный центр
Техническая поддержка
- Помощь в настройке и подборе
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документация
- Отзывы (2)
| Бренд | ABB |
| Серия | ACS480 |
| SKU | ACS480-04-09A5-4 |
| Основная Мощность | 4.0 кВт |
| Питание на входе | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Ток номинальный | 8.9 A |
| Степень защиты по IP | IPIP |
| ЕМС фильтр | + |
| Высота | 223 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Глубина | 207.1 мм |
| Скалярный режим управления | + |
| Векторный режим управления без энкодера | + |
| Линейный закон управления U/f | + |
| Квадратичный закон управления U/f2 | + |
| Гибридное питание (AC/DC-Солнце) | Ні |
| Удалённое управление | Ні |
Документация. Преобразователь частоты ACS480 4.0кВт 3-ф/380 ( ACS480-04-09A5-4 )
Отзывы о товаре
2Сергій Л.
монтував я цей ACS480 від ABB на 4кВт. ну, що сказати. АББ є АББ, зроблено солідно. габарити норм, 73мм ширина, в шафу вліз без проблем. 380В підключив швидко. приємно, що є вже фільтр, не треба докупати окремо. запуск пройшов як по маслу. в цілому, гарний частотник для таких задач. )
Олег К.
Взяли цей частотник ABB ACS480 на 4 кВт для приводу насоса в системі охолодження. Три фази 380В, видає 8.9 ампер, працює рівно. Дуже сподобалось, що тут є і скалярне, і векторне керування без енкодера, дає гнучкість в налаштуванні. Вбудований ЕМС-фільтр — це великий плюс, менше клопоту з іншими компонентами в щитовій. Можливість підключення по Modbus RTU дозволила легко інтегрувати його в існуючу систему управління. Розміри 73х223х207.1 мм теж дозволили без проблем встановити його в шафу. Якість від ABB, як завжди, на висоті.
Чтобы оставить отзыв, пожалуйста, войдите в систему.
ПОДОБНЫЕ ACS480-04-09A5-4 ТОВАРЫ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серия | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Питание на входе, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Ток номинальный, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Степень защиты по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гибридное питание (AC/DC-Солнце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Удалённое управление | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |