ACS480-04-050A-4 Преобразователь частоты ACS480 22.0кВт 3-ф/380
Способы доставки и оплата
Новой Почтой до отделения или курьером по адресу
Безналичная оплата
Сервис и Гарантия
- Гарантия 24 месяца
- Возврат товара в течение 14 дней
- Официальный Сервисный центр
Техническая поддержка
- Помощь в настройке и подборе
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документация
- Отзывы (2)
| Бренд | ABB |
| Серия | ACS480 |
| SKU | ACS480-04-050A-4 |
| Основная Мощность | 22.0 кВт |
| Питание на входе | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Ток номинальный | 50 A |
| Степень защиты по IP | IPIP |
| ЕМС фильтр | + |
| Высота | 240 мм |
| Ширина | 262 мм |
| Глубина | 213 мм |
| Скалярный режим управления | + |
| Векторный режим управления без энкодера | + |
| Линейный закон управления U/f | + |
| Квадратичный закон управления U/f2 | + |
| Гибридное питание (AC/DC-Солнце) | Ні |
| Удалённое управление | Ні |
Документация. Преобразователь частоты ACS480 22.0кВт 3-ф/380 ( ACS480-04-050A-4 )
Отзывы о товаре
2Сергій
Замовляли цей перетворювач ACS480 22кВт для нашого виробництва. Вибирали АББ, бо знаємо, що це преміум сегмент і працювати буде довго. Доставили швидко, з документами все ок. Сам "частотник" монтували наші хлопці, кажуть, що все просто підключається. Тепер наші вентилятори працюють значно плавніше. Трохи кусається ціна, але сподіваємось, що окупиться. Хороша штука)
Олег К.
Взяли на виробництво цей частотник АББ ACS480 на 22кВт, 380В. Довго думали, бо цінник не маленький, але якість вартує. Запустили компресор, стабільно тримає оберти. Векторне керування працює без нарікань, скалярку теж перевіряли. Модбас РТУ підключили до нашого ПЛК без проблем, протокол стандартний. Габарити невеликі як для такої потужності, 262x240x213 мм, в шафу вписався добре. Фільтр ЕМС вбудований, це зручно. АББ є АББ, це завжди надійність.
Чтобы оставить отзыв, пожалуйста, войдите в систему.
ПОДОБНЫЕ ACS480-04-050A-4 ТОВАРЫ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серия | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Питание на входе, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Ток номинальный, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Степень защиты по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гибридное питание (AC/DC-Солнце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Удалённое управление | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |