ACQ80-01-055KW-4 Преобразователь частоты ACQ80 55.0кВт 3x380
Способы доставки и оплата
Новой Почтой до отделения или курьером по адресу
Безналичная оплата
Сервис и Гарантия
- Гарантия 24 месяца
- Возврат товара в течение 14 дней
- Официальный Сервисный центр
Техническая поддержка
- Помощь в настройке и подборе
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документация
- Отзывы (2)
| Бренд | ABB |
| Серия | ACQ80 |
| SKU | ACQ80-01-055KW-4 |
| Основная Мощность | 55.0 кВт |
| В режиме Второй Мощности | 55.0 кВт |
| Питание на входе | 3x380 В |
| Число фаз/напряжение на выходе | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Ток номинальный | 106.0 A |
| Номинальный ток по второй мощности | 100.0 A |
| Максимальная выходная частота | 500 Гц |
| Вес изделия | 28.3 кг |
| Степень защиты по IP | IP21 |
| ЕМС фильтр | + |
| Высота | 732 мм |
| Ширина | 203 мм |
| Глубина | 295 мм |
| Тормозной модуль | Есть |
| Скалярный режим управления | + |
| Векторный режим управления без энкодера | + |
Документация. Преобразователь частоты ACQ80 55.0кВт 3x380 ( ACQ80-01-055KW-4 )
Отзывы о товаре
2Ірина С. (ТОВ "ПромТех")
Шукали надійний перетворювач частоти 55кВт для нового проєкту. Обрали АББ серії ACQ80, бренд перевірений роками, хоч і не найдешевший, але якість вартує своїх грошей. Важливо було отримати всі документи, швидку доставку та консультацію. Менеджери chastotnik.ua проконсультували по моделі, підтвердили наявність. Відвантажили оперативно Новою Поштою. Все прийшло у повній комплектації, з гарантією. Для наших промислових задач це оптимальний вибір, і співпраця з магазином пройшла без будь-яких ускладнень.
Олег К.
Замовили на виробництво частотник ABB ACQ80, 55 кВт, для конвеєрної лінії. До цього стояла старіша модель, але вже віджила своє. Цей апарат видає заявлені 157 А, при векторному управлінні без енкодера двигун працює дуже стабільно, без ривків, що для нашого процесу важливо. Сподобалось, що вбудований ЕМС-фільтр, в цеху завжди наводки, тож з ним трохи спокійніше. Підключення до нашої системи по Модбас пройшло без проблем, два аналогових входи теж були потрібні. Враховуючи, що це АББ, надійність очікуємо високу, та й габарити для такої потужності цілком норм.
Чтобы оставить отзыв, пожалуйста, войдите в систему.
ПОДОБНЫЕ ACQ80-01-055KW-4 ТОВАРЫ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серия | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Питание на входе, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Ток номинальный, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Степень защиты по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гибридное питание (AC/DC-Солнце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Удалённое управление | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |