R912009359 Частотний перетворювач Bosch Rexroth VFC 5615 75кВт 3ф/380В скалярне+векторне керування, вбуд. гальмівний модуль, Modbus RTU, IP20
sku: R912009359
Є в наявності
Ціна за запитом
Бренд: Bosch Rexroth
Серія: VFC 5615
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 147 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 1
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (0)
| Бренд | Bosch Rexroth |
| Серія | VFC 5615 |
| SKU | R912009359 |
| Основна потужність | 75.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380В В |
| Номінальний Струм | 147 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Опція |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПІД | PID |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Векторний режим керування з енкодером | Опція |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Виносний термінал керування | Съемная LED |
| Протокол ModBus RTU | Є |
| Протокол ModBus TCP/IP | Опція |
Документація. Частотний перетворювач Bosch Rexroth VFC 5615 75кВт 3ф/380В скалярне+векторне керування, вбуд. гальмівний модуль, Modbus RTU, IP20 ( R912009359 )
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ R912009359 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач Bosch Rexroth VFC 5615 75кВт 3ф/380В скалярне+векторне керування, вбуд. гальмівний модуль, Modbus RTU, IP20 ( R912009359 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для R912009359, серії VFC 5615 від виробника Bosch Rexroth
.
Купити R912009359
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
R912009359 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
R912009359