GD270-075-4 Частотний перетворювач GD27 75.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | INVT |
| Серія | GD27 |
| SKU | GD270-075-4 |
| Основна потужність | 75.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 150 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 560 мм |
| Ширина | 282 мм |
| Глибина | 264 мм |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Виносний термінал керування | Є |
| Число/тип аналогових входів | AI1: 0(2)–10V / 0(4)–20mA; AI2: -10 – +10V |
Документація. Частотний перетворювач GD27 75.0кВт 3-ф/380 ( GD270-075-4 )
Відгуки про товар
1Олексій В.
Брали цей частотник INVT GD27 на 75кВт для модернізації насосної станції. Старий ПЧ вже своє відпрацював, а бюджет був обмежений. По характеристиках, що тут є: 3х380В живлення, видає 150А, 400Гц максимум, все як треба. Сподобалось, що скалярне і векторне керування без енкодера одразу підтримує, це дає гнучкість. І фільтр ЕМС вбудований, це великий плюс, менше проблем з наводками на інше обладнання. Модбас РТУ теж присутній, підключили до нашого контролера без проблем. Налаштовувати зручно, є вбудована панелька і потенціометр. По входах-виходах: 6 дискретних, аналогових теж вистачає. Габарити 560х282х264мм для такої потужності досить компактні, в шафу вліз без питань. INVT себе показує як робоча конячка, без зайвих наворотів, але зі своїми задачами справляється добре. За свої гроші дуже навіть нічого.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ GD270-075-4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | VFD-EL | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |