VFD750CP43B-21 Частотний перетворювач VFD-CP2000 75.0кВт 3-ф/380
sku: VFD750CP43B-21
Є в наявності
151 493 грн
Бренд: Delta Electronics
Серія: VFD-CP2000
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 150 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 1
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Delta Electronics |
| Серія | VFD-CP2000 |
| SKU | VFD750CP43B-21 |
| Основна потужність | 75.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Номінальний Струм | 150 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Векторний режим керування з енкодером | Немає |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Виносний термінал керування | KPC-CC01 |
Документація. Частотний перетворювач VFD-CP2000 75.0кВт 3-ф/380 ( VFD750CP43B-21 )
Відгуки про товар
2
�
Ігор М.
Монтував цей частотник на насосну станцію для водопостачання. Клеми зручні, все зрозуміло підключається. Габарити норм, в шафу зайшов без проблем. Єдина справа, що інструкція могла б бути трохи детальнішою по деяких параметрах, але в цілому пусконаладка пройшла успішно. Працює без нарікань. Частотник хороший.
�
Олег Петренко
Взяв цей частотник для конвеєра на своє виробництво. Дуже простий в налаштуванні, сам розібрався за пів години. Працює стабільно, шумів немає. Тепер продуктивність виросла, і електрики менше мотає. Задоволений покупкою)
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ VFD750CP43B-21 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | GD10 | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач VFD-CP2000 75.0кВт 3-ф/380 ( VFD750CP43B-21 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для VFD750CP43B-21, серії VFD-CP2000 від виробника Delta Electronics
.
Купити VFD750CP43B21
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
VFD750CP43B-21 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
VFD750CP43B-21