AC310-T3-075G/090P Перетворювач частоти AC310 | 75кВт / 90кВт 3ф/380
Є в наявності
sku: AC310-T3-075G/090P
Клікніть для збільшення
Veichi
Є в наявності
Бренд: Veichi
Серія: AC310
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 150 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): Ні
Віддалене керування: Так
  • Характеристики
  • Опис
  • Документація
  • Відгуки (2)
Серія AC310
SKU AC310-T3-075G/090P
Основна потужність Частотні перетворювачі 75 кВт
У режимі другої потужності 90.0 кВт
Живлення на вході 3x380 В
Mmax (1 min) 150 %
Номінальний Струм 150 A
Номінальний струм за другою потужністю 180 A
Максимальна вихідна частота 600 Гц
Ступінь захисту по IP IP20
ЕМС фільтр Опція
Висота 560 мм
Ширина 240 мм
Глибина 310 мм