ACS550-01-157A-4 Частотний перетворювач ACS550 75.0кВт 3-ф/380
sku: ACS550-01-157A-4
Серія: ACS550
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 157 A
Ступінь захисту по IP: 21
Серія ACS550
SKU ACS550-01-157A-4
Основна потужність Частотні перетворювачі 75 кВт
Живлення на вході 3x380 В
Mmax (1 min) 110-130 %
Номінальний Струм 157 A
Максимальна вихідна частота 500 Гц
Вага 69 кг
Ступінь захисту по IP IP21
ЕМС фільтр Є
Висота 880 мм
Ширина 300 мм
Глибина 400 мм