6SL3310-1GH28-5AA0 Частотний перетворювач Sinamics G130 75.0кВт 3-ф/660-690
sku: 6SL3310-1GH28-5AA0
Ми зрадістю підбермо Вам аналог
Професійний підбір за тел. (093) 1701425
Бренд: Siemens
Серія: Sinamics G130
Живлення на вході: 3-ф/660-690 В
Номінальний Струм: 85 A
Ступінь захисту по IP:
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (0)
| Бренд | Siemens |
| Серія | Sinamics G130 |
| SKU | 6SL3310-1GH28-5AA0 |
| Основна потужність | 75.0 кВт |
| Живлення на вході | 3-ф/660-690 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 85 A |
| ЕМС фільтр | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач Sinamics G130 75.0кВт 3-ф/660-690 ( 6SL3310-1GH28-5AA0 )
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 6SL3310-1GH28-5AA0 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | FC-101 | VFD-CP2000 | GD27 | Altivar 610 | SI23 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 147 | 150 | 150 | 0 | 150 |
| Ступінь захисту по IP | IP | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Віддалене керування | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач Sinamics G130 75.0кВт 3-ф/660-690 ( 6SL3310-1GH28-5AA0 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для 6SL3310-1GH28-5AA0, серії Sinamics G130 від виробника Siemens
.
Купити 6SL33101GH285AA0
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
6SL3310-1GH28-5AA0 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
6SL3310-1GH28-5AA0