6SE6430-2AD37-5FA0 Частотний перетворювач MicroMaster 430 75.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Siemens |
| Серія | MicroMaster 430 |
| SKU | 6SE6430-2AD37-5FA0 |
| Основна потужність | 75.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 145 A |
| ЕМС фільтр | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач MicroMaster 430 75.0кВт 3-ф/380 ( 6SE6430-2AD37-5FA0 )
Відгуки про товар
2Галина П.
Замовляли для підприємства частотний перетворювач Siemens MicroMaster 430 75 кВт. Вже не перший раз беремо обладнання цього бренду, завжди надійно. Щодо магазину, хочу відзначити оперативність. Доставка по Україні Новою Поштою, оплата безготівкова, всі документи отримали швидко. Консультація була по ділу, допомогли вибрати саме цю серію, що підходить під наші потреби. З такими партнерами працювати приємно.
Олексій В.
Поставили цей частотник на виробництво, Siemens MicroMaster 430 75кВт. Це, звісно, річ. Потужність 75кВт, справляється з нашим движком легко. Що мені подобається, це підтримка векторного керування без датчика і скалярного теж. Для наших задач, де потрібна точна підтримка параметрів, ПІД-регулятор відпрацьовує як треба. Коли йде пуск з великим моментом, то 150% від номіналу на короткий час тримає без проблем. Вбудований ЕМС-фільтр – це завжди плюс, менше мороки з монтажем. Siemens є Siemens, тут про якість говорити зайве.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 6SE6430-2AD37-5FA0 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |