MC07B0750-503-4-00 Частотний перетворювач MC07 75.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | SEW |
| Серія | MC07 |
| SKU | MC07B0750-503-4-00 |
| Основна потужність | 75.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 175 A |
| ЕМС фільтр | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач MC07 75.0кВт 3-ф/380 ( MC07B0750-503-4-00 )
Відгуки про товар
2Сергій Кравченко
Замовили цей SEW MC07 75кВт для модернізації лінії на виробництві. Завжди цінував SEW за їхню надійність, і цей перетворювач не підвів. Вхідний струм 175 А це серйозно, відчувається запас міцності. Підключили, налаштували досить швидко, скалярне керування нам теж підходить. Головне, що для важких пусків він норм, не просідає. Якісне обладнання, навіть при такій потужності працює стабільно. Буду замовляти ще.
Олексій В.
Взяли цей частотник SEW MC07 на 75 кВт для нашої компресорної установки, де потрібна стабільна робота під серйозним навантаженням. Що можу сказати — агрегат справляється на всі сто. Працюємо з ним вже кілька місяців, нарікань нема. Зручно, що є векторне керування без енкодера, для наших задач це оптимально. І ПІД-регулятор добре тримає параметри. Приємно, що стоїть ЕМС-фільтр, не треба було морочитись з додатковими фільтрами по цеху. Надійне живлення 380В, вихід теж стабільний. Таке обладнання береш і працює.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ MC07B0750-503-4-00 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |