ATV930D75N4C Частотний перетворювач Altivar 930 75.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Schneider Electric |
| Серія | Altivar 930 |
| SKU | ATV930D75N4C |
| Основна потужність | 75.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Номінальний Струм | 145 A |
| Максимальна вихідна частота | 500 Гц |
| Вага | 58 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP21 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 922 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Глибина | 326 мм |
| Тормозний модуль | Немає |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач Altivar 930 75.0кВт 3-ф/380 ( ATV930D75N4C )
Відгуки про товар
1Василь Петренко
Брали цей Altivar 930 на 75кВт для модернізації лінії на заводі. Schneider Electric завжди надійний, це вже не перший ПЧ від них. Що сподобалось, так це дуже гнучке керування – і вектор, і скаляр, плюс ПІД-регулятор відмінно справляється зі стабілізацією процесу. Вхідних/вихідних сигналів вистачає з головою: три аналогових входи, вісім дискретних – для будь-якої автоматики. Підключили по Modbus TCP до нашого контролера, без проблем підняли зв'язок. Вбудований ЕМС-фільтр теж великий плюс, менше мороки з монтажем. Габарити, звичайно, солідні, 58кг все-таки, але для такої потужності (75 кВт) це норм. В цілому, апарат відповідає своїй ціні, працює як годинник.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ATV930D75N4C ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |