ATV212HD75N4 Частотний перетворювач Altivar 212 75.0кВт 3-ф/380
sku: ATV212HD75N4
Є в наявності
218 149 грн
Бренд: Schneider Electric
Серія: Altivar 212
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 160 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Schneider Electric |
| Серія | Altivar 212 |
| SKU | ATV212HD75N4 |
| Основна потужність | 75.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Номінальний Струм | 160 A |
| Максимальна вихідна частота | 200 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Тормозний модуль | Немає |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Виносний термінал керування | - |
| Розширена панель програмування | VW3A1101 |
Документація. Частотний перетворювач Altivar 212 75.0кВт 3-ф/380 ( ATV212HD75N4 )
Відгуки про товар
1
�
Валентин Петрович С.
Взяли цей частотник Schneider Altivar 212 на 75 кВт для нашої системи вентиляції. Ставимо Schneider вже не перший рік, завжди надійно. Тут 3x380 живлення, як раз під наші двигуни. Сподобалось, що PID регулятор вже вбудований, це значно спрощує налаштування підтримки тиску в повітроводах. Без проблем підключили по RS485 до нашого контролера, все працює стабільно. ЕМС-фільтр є, тож з наводками проблем не було. Максимальна частота 200 Гц теж з запасом. Хороший апарат.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ATV212HD75N4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач Altivar 212 75.0кВт 3-ф/380 ( ATV212HD75N4 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для ATV212HD75N4, серії Altivar 212 від виробника Schneider Electric
.
Купити ATV212HD75N4
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
ATV212HD75N4 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
ATV212HD75N4