AC70-T3-011G/015P Преобразовватель частоты 11 кВт (25 A -150%) / 15 кВт (32A -120%) 3-ф/380
Способы доставки и оплата
Новой Почтой до отделения или курьером по адресу
Безналичная оплата
Сервис и Гарантия
- Гарантия 24 месяца
- Возврат товара в течение 14 дней
- Официальный Сервисный центр
Техническая поддержка
- Помощь в настройке и подборе
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- О товаре
- Документация
- Отзывы (5)
| Бренд | Veichi |
| Серия | AC70 |
| SKU | AC70-T3-011G/015P |
| Основная Мощность | 11.0 кВт |
| В режиме Второй Мощности | 15.0 кВт |
| Питание на входе | 3x380 В |
| Число фаз/напряжение на выходе | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Ток номинальный | 25 A |
| Номинальный ток по второй мощности | 32 A |
| Максимальная выходная частота | 400 Гц |
| Степень защиты по IP | IP20 |
| ЕМС фильтр | - |
| Высота | 291 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Глубина | 167.5 мм |
| Тормозной модуль | Есть |
| Встроенный ПЛК | Есть |
| Встроенный регулятор | ПИД |
| Скалярный режим управления | + |
Документация. Преобразовватель частоты 11 кВт (25 A -150%) / 15 кВт (32A -120%) 3-ф/380 ( AC70-T3-011G/015P )
Отзывы о товаре
5Марина_HVAC
Для системи вентиляції підійшов ідеально) Тихий, економія енергії помітна одразу.
Сергій_Обслуговування
Замінювали старий частотник на вентиляції, поставили Veichi AC70. З сумісністю проблем не виникло, все підключилось. Працює, але відчувається, що деякі параметри налаштовуються не так інтуїтивно, як на Siemens, наприклад. Треба було трохи повозитись з інструкцією. Але враховуючи ціну - норм.
Віталій К.
Взяв Veichi AC70 для насосної станції. Налаштування просте, навіть я розібрався, хоча раніше з таким ділом не мав справ. Ціна адекватна, працює вже місяць без питань. Єдине, що хотілося б - трохи більше функцій, але для моїх потреб вистачає.
Ігор Прохоров
Брали Veichi AC70 11кВт для конвеєра в цеху. Інтеграція з нашим ПЛК вийшла без проблем, через Modbus RTU. Налаштування ПІД регулятора зайняло мінімум часу. Дуже порадував компактний розмір, в шафу вписався ідеально. Движок працює плавно, без ривків.
Олександр М.
Ставили цей Veichi AC70 на фрезерний верстат. Монтаж простий, клемна колодка зрозуміла. Все запустилося з першого разу. В інструкції все чітко розписано.
Чтобы оставить отзыв, пожалуйста, войдите в систему.
ПОДОБНЫЕ AC70-T3-011G/015P ТОВАРЫ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серия | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Питание на входе, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Ток номинальный, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Степень защиты по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гибридное питание (AC/DC-Солнце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Удалённое управление | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |