AC310-T3-280G/315P-L Преобразователь частоты AC310 | 280кВт / 315кВт 3ф/380
Способы доставки и оплата
Новой Почтой до отделения или курьером по адресу
Безналичная оплата
Сервис и Гарантия
- Гарантия 24 месяца
- Возврат товара в течение 14 дней
- Официальный Сервисный центр
Техническая поддержка
- Помощь в настройке и подборе
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- О товаре
- Документация
- Отзывы (1)
| Бренд | Veichi |
| Серия | AC310 |
| SKU | AC310-T3-280G/315P-L |
| Основная Мощность | 280.0 кВт |
| В режиме Второй Мощности | 315.0 кВт |
| Питание на входе | 3x380 В |
| Число фаз/напряжение на выходе | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Ток номинальный | 510 A |
| Номинальный ток по второй мощности | 600 A |
| Максимальная выходная частота | 600 Гц |
| Степень защиты по IP | IP20 |
| ЕМС фильтр | Опция |
| Высота | 1140 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Глубина | 545 мм |
| Тормозной модуль | Опция |
| Встроенный ПЛК | Есть |
| Встроенный регулятор | ПИД |
| Скалярный режим управления | + |
Документация. Преобразователь частоты AC310 | 280кВт / 315кВт 3ф/380 ( AC310-T3-280G/315P-L )
-
ac310-catalog.pdf (12.91 MB)
-
ac310-ac-drive-manual-simplified-en.pdf (1.33 MB)
-
ac310_manual_v16_RU.pdf (4.45 MB)
-
ac310_manual_v16_EN.pdf (11.96 MB)
-
VEICHI_AC310_full_manual_UA_V1.pdf (14.09 MB)
Сертификаты
Отзывы о товаре
1Олег Демченко
Досить давно шукали гідну заміну для старого частотника на нашому компресорі високого тиску. Зупинились на Veichi AC310-T3-280G/315P-L. Потужність у 280 кВт (з піком до 315 кВт) якраз те що треба. Підкупила ще наявність векторного керування з PG, а також вбудований ПЛК. Це дуже зручно для реалізації складних алгоритмів без додаткових контролерів. Вхідні/вихідні аналогові сигнали (0(4)-20мА, 0-10В) та цифрові входи/виходи дозволяють легко інтегрувати його в нашу систему АСУТП. Через Modbus RTU та RS485 вся телеметрія відмінно передається. Що реально сподобалось - це якість збірки. Плати з подвійним покриттям лаком - це важливо в наших умовах, де пил і волога не рідкість. До того ж, AC310 добре тримає нашу неідеальну мережу. За час роботи жодних проблем. Максимальна частота 600 Гц теж дає простір для налаштування різних процесів. Для нашої установки він просто ідеальний. Консультації від постачальника по налаштуванню були оперативні, все пояснили. Норм робота)
Чтобы оставить отзыв, пожалуйста, войдите в систему.
ПОДОБНЫЕ AC310-T3-280G/315P-L ТОВАРЫ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серия | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Питание на входе, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Ток номинальный, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Степень защиты по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гибридное питание (AC/DC-Солнце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Удалённое управление | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |