MC07B0750-503-4-00 Преобразователь частоты MC07 75.0кВт 3-ф/380
Способы доставки и оплата
Новой Почтой до отделения или курьером по адресу
Безналичная оплата
Сервис и Гарантия
- Гарантия 24 месяца
- Возврат товара в течение 14 дней
- Официальный Сервисный центр
Техническая поддержка
- Помощь в настройке и подборе
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документация
- Отзывы (2)
| Бренд | SEW |
| Серия | MC07 |
| SKU | MC07B0750-503-4-00 |
| Основная Мощность | 75.0 кВт |
| Питание на входе | 3x380 В |
| Число фаз/напряжение на выходе | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Ток номинальный | 175 A |
| ЕМС фильтр | + |
| Встроенный регулятор | ПИД |
| Скалярный режим управления | + |
| Векторный режим управления без энкодера | + |
| Линейный закон управления U/f | + |
| Квадратичный закон управления U/f2 | + |
| Максимальное число фиксированных скоростей | 0 |
| Число дискретных входов | 0 |
| Число дискретных(транзисторных) выходов | 0 |
| Гибридное питание (AC/DC-Солнце) | Ні |
| Удалённое управление | Ні |
Документация. Преобразователь частоты MC07 75.0кВт 3-ф/380 ( MC07B0750-503-4-00 )
Отзывы о товаре
2Сергій Кравченко
Замовили цей SEW MC07 75кВт для модернізації лінії на виробництві. Завжди цінував SEW за їхню надійність, і цей перетворювач не підвів. Вхідний струм 175 А це серйозно, відчувається запас міцності. Підключили, налаштували досить швидко, скалярне керування нам теж підходить. Головне, що для важких пусків він норм, не просідає. Якісне обладнання, навіть при такій потужності працює стабільно. Буду замовляти ще.
Олексій В.
Взяли цей частотник SEW MC07 на 75 кВт для нашої компресорної установки, де потрібна стабільна робота під серйозним навантаженням. Що можу сказати — агрегат справляється на всі сто. Працюємо з ним вже кілька місяців, нарікань нема. Зручно, що є векторне керування без енкодера, для наших задач це оптимально. І ПІД-регулятор добре тримає параметри. Приємно, що стоїть ЕМС-фільтр, не треба було морочитись з додатковими фільтрами по цеху. Надійне живлення 380В, вихід теж стабільний. Таке обладнання береш і працює.
Чтобы оставить отзыв, пожалуйста, войдите в систему.
ПОДОБНЫЕ MC07B0750-503-4-00 ТОВАРЫ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серия | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Питание на входе, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Ток номинальный, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Степень защиты по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гибридное питание (AC/DC-Солнце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Удалённое управление | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |