ATV320U15N4C Преобразователь частоты Altivar 320 1.5кВт 3-ф/380
Способы доставки и оплата
Новой Почтой до отделения или курьером по адресу
Безналичная оплата
Сервис и Гарантия
- Гарантия 24 месяца
- Возврат товара в течение 14 дней
- Официальный Сервисный центр
Техническая поддержка
- Помощь в настройке и подборе
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документация
- Отзывы (4)
| Бренд | Schneider Electric |
| Серия | Altivar 320 |
| SKU | ATV320U15N4C |
| Основная Мощность | 1.5 кВт |
| Питание на входе | 3x380 В |
| Число фаз/напряжение на выходе | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Ток номинальный | 4.1 A |
| Максимальная выходная частота | 600 Гц |
| Вес изделия | 1.30 кг |
| Степень защиты по IP | IP20 |
| ЕМС фильтр | + |
| Высота | 210 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Глубина | 182 мм |
| Тормозной модуль | Есть |
| Встроенный ПЛК | Нет |
| Встроенный регулятор | ПИД |
| Скалярный режим управления | + |
| Векторный режим управления без энкодера | + |
Документация. Преобразователь частоты Altivar 320 1.5кВт 3-ф/380 ( ATV320U15N4C )
Отзывы о товаре
4Віктор Мельник
Міняли старий привод на промисловому змішувачі. Була якась давня модель, теж Schneider. Цей Altivar став на місце майже ідеально. Потужність 1.5кВт вистачило з головою. Діагностика тут теж продумана, по дисплею видно всі параметри. Ходить вже кілька місяців без будь-яких приколів) Надійна штука.
Ігор Петренко
Для нашого верстата з ЧПУ потрібен був частотник. Взяли Schneider Altivar, бо бренд відомий. Налаштувати вдалося швидко, навіть без допомоги спеціалістів. Зараз обробка матеріалів стала значно точнішою, нема ривків. Перше враження супер, все працює як годинник.
Олег Савчук
Монтував Altivar на витяжну вентиляцію в цеху. Корпус компактний, місця в шафі займає небагато. Клеми зручні для підключення, нічого не люфтить. Інструкція зрозуміла, хоч і велика. Пуско-налагодження пройшло без затримок. IP20 для сухого приміщення норм, більше й не треба.
Андрій Коваленко
Встановили цей Schneider Altivar на насосну станцію водопостачання. Оскільки система вже має ПЛК, то інтеграція пройшла як по маслу. Модбас піднявся без проблем. Фільтр ЕМС вбудований — це плюс, не треба окремо ставити. Тримає навантаження стабільно, навіть коли є просідання в мережі. Дуже задоволений роботою, все чітко.
Чтобы оставить отзыв, пожалуйста, войдите в систему.
ПОДОБНЫЕ ATV320U15N4C ТОВАРЫ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Veichi |
| Серия | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | AC10 |
| Питание на входе, В | 3x380 | 1x220 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Ток номинальный, A | 2.2 | 7.5 | 2.5 | 2.2 | 3 |
| Степень защиты по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гибридное питание (AC/DC-Солнце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Удалённое управление | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |