GD270-315-4 Преобразователь частоты GD27 315.0кВт 3-ф/380
Способы доставки и оплата
Новой Почтой до отделения или курьером по адресу
Безналичная оплата
Сервис и Гарантия
- Гарантия 24 месяца
- Возврат товара в течение 14 дней
- Официальный Сервисный центр
Техническая поддержка
- Помощь в настройке и подборе
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документация
- Отзывы (2)
| Бренд | INVT |
| Серия | GD27 |
| SKU | GD270-315-4 |
| Основная Мощность | 315.0 кВт |
| Питание на входе | 3x380 В |
| Число фаз/напряжение на выходе | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Ток номинальный | 600 A |
| Максимальная выходная частота | 400 Гц |
| Степень защиты по IP | IP00 |
| ЕМС фильтр | + |
| Высота | 1288 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Глубина | 552 мм |
| Скалярный режим управления | + |
| Векторный режим управления без энкодера | + |
| Линейный закон управления U/f | + |
| Квадратичный закон управления U/f2 | + |
| Сьемная панель | Есть |
| Число/тип аналоговых входов | AI1: 0(2)–10V / 0(4)–20mA; AI2: -10 – +10V |
Документация. Преобразователь частоты GD27 315.0кВт 3-ф/380 ( GD270-315-4 )
Отзывы о товаре
2Костянтин
Приїхав наш новий частотник INVT GD270-315-4, ставили на лінію конвеєра. ну що скажу, розміри вражають, 1288х330х552мм – довелося повозитися з місцем в шафі. 315кВт це серйозно. норм, що вбудована панель, хоч базово запустили швидко. фільтр ЕМС теж є, це плюс. IP00 правда, то треба одразу враховувати при проектуванні, що корпус захищений потрібен. але загалом, движок тепер запускається плавно, без ривків)
Олег Соколов
Використовуємо цей ПЧ INVT GD270-315-4 для керування потужним компресором на виробництві. 315кВт дає потрібний запас потужності. Сподобалось, що векторне керування без зворотного зв'язку по швидкості досить точно тримає оберти. Легко інтегрувався в існуючу АСУТП через Modbus RTU, конфігурація входів/виходів (AI1, AI2) дозволяє підключати різні датчики. Це гарний варіант, коли треба потужний частотник, але без переплат за "топові" бренди, при цьому функціонал на висоті.
Чтобы оставить отзыв, пожалуйста, войдите в систему.
ПОДОБНЫЕ GD270-315-4 ТОВАРЫ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серия | ic2 | VFD-EL | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Питание на входе, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Ток номинальный, A | 2.2 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| Степень защиты по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гибридное питание (AC/DC-Солнце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Удалённое управление | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |