R912005390 Преобразователь частоты VFC 5610 1.5кВт 3-ф/380
Есть в наличии
sku: R912005390
Клікніть для збільшення
Bosch Rexroth
Есть в наличии
Бренд: Bosch Rexroth
Серия: VFC 5610
Питание на входе: 3x380 В
Ток номинальный: 3.7 A
Степень защиты по IP: 21
Гибридное питание (AC/DC-Солнце): Ні
Удалённое управление: Да
  • Документация
  • Отзывы (3)
Серия VFC 5610
SKU R912005390
Основная Мощность Частотные преобразователи 1.5 кВт
Питание на входе 3x380 В
Mmax (1 min) 150 %
Ток номинальный 3.7 A
Максимальная выходная частота 400 Гц
Вес изделия 3 кг
Степень защиты по IP IP21
ЕМС фильтр -
Высота 231 мм
Ширина 120 мм
Глубина 175 мм
Тормозной модуль +
Встроенный ПЛК Нет
Встроенный регулятор ПИД
Скалярный режим управления +
Векторный режим управления без энкодера +
Отзывы о товаре
Віталій К.
Ігор М.
Олексій В.
Брав цей частотник Bosch Rexroth VFC 5610 на заміну старого. Потрібно було керувати асинхронним двигуном на 1.5кВт з гарною точністю. Дуже сподобалось, що тут є і векторне управління, і ПІД-регулятор, для наших задач це критично. Підключив через Modbus TCP до ПЛК без проблем, протокол стандартний. Вбудований гальмівний модуль – це вже плюс, не треба окремо нічого докуповувати. Входи/виходи, що аналогові, що дискретні – вистачає з головою. Габарити невеликі, 120х231х175 мм, в шафу ліг добре. Вага 3 кг, що теж норм. Працює стабільно, як і очікував від Bosch. Надійні німці.