ACS880-01-072A-3 Преобразователь частоты ACS880 37.0кВт 3-ф/380
Есть в наличии
sku: ACS880-01-072A-3
Клікніть для збільшення
ABB
Есть в наличии
Бренд: ABB
Серия: ACS880
Питание на входе: 3x380 В
Ток номинальный: 72 A
Степень защиты по IP: 21
Гибридное питание (AC/DC-Солнце): Ні
Удалённое управление: Да
  • Документация
  • Отзывы (2)
Серия ACS880
SKU ACS880-01-072A-3
Основная Мощность Частотные преобразователи 37 кВт
Питание на входе 3x380 В
Mmax (1 min) 150 %
Ток номинальный 72 A
Максимальная выходная частота 500 Гц
Вес изделия 23 кг
Степень защиты по IP IP21
ЕМС фильтр +
Высота 728 мм
Ширина 203 мм
Глубина 274 мм
Тормозной модуль +
Встроенный ПЛК Нет
Встроенный регулятор ПИД
Скалярный режим управления +
Векторный режим управления без энкодера +
Документация. Преобразователь частоты ACS880 37.0кВт 3-ф/380 ( ACS880-01-072A-3 )
Отзывы о товаре
2
Ірина Петренко
Олег Кравченко
Брали цей частотник ABB ACS880 на 37 кВт для керування насосом на водозаборі. Що можу сказати, машина серйозна. Відразу сподобалось, що тут вже є ЕМС-фільтр, це суттєво спрощує монтаж. Векторне керування працює як годинник, мотор крутить рівно, без зайвих вібрацій. ПІД-регулятор ми задіюємо, тримає тиск стабільно, без просадок. Підключили його до нашої SCADA через Ethernet, інтеграція пройшла без проблем, всі параметри доступні. Габарити 728х203х274 мм дозволили вписати його у існуючу шафу. Ну і ABB це ABB, якість комплектуючих видно відразу. Поки що працює без нарікань, навантаження тримає.